Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Gabo Darkmann

Gabo Luxi and Stella Darkmenns
Player
Joined
Jul 2, 2023
Messages
197
Postovanje Administracijo!!!

Ja bih rado hteo da mi ovu Zalbu mujo odgovori a ne Abraham, nemam nista protiv Abrahama ali
bih volio da mi Mujo odgovori.
Ja sam Gabo i Dobio sam Ban BlackListed najvjerovatnije zato sto sam poslo Mujo Simba jednu
sliku koju su mi dosta poslali i sprdali me, ja sam reko da ostavite to sta radite nije lepo.
Zatim sam napiso Mujo Simbi dali je to on nista ti Mujo nisam hteo lose molim te mi to
povjeruj stvarno nista lose nisam hteo, nije sprdancija samo zelim da prestanu.
Ceo vreme sam uz Tebe Mujo i Abraham volim vas dosta kao Projekt za RS#1.
Ja bih rado hteo jos 1 sansu stvarno se trudim i nikad te vise necu pitati dali si
ti sta i sta posto sam svatio da to nevolis, i jos 1 kazem nije bilo namjerno Mujo.
Ja bih od srca voleo jos 1 sansu a to je sad na vama. Voli vas Gabo sve
od Admina pa do Gradjana do srca, ja se do srca izvinjavam Mujo sto sam ti to uradio
i rekao nisam stvarno nikom nista slao samo sam te hteo pitati obrisao sam i nikad vise,
stvarno mi je mujo zao nisam znao, jako bih mi bilo drago da prihvatis izvinjenje ja tebe jako postujem
i respektujem i nije nista laz sta pricam i jako bih voleo jos 1 sansu Mujo. Trudim se od 1 Prvog dana
moje RS#1 RolePlay karijere i nezelim da ju izgubim. Molim te mi mujo oprosti nikad vise se
nece desiti. Jako bih mi bilo Drago za jedan pokusaj iliti sansu od srca te voli Gabo Darkmann,
Zatim i Abrahama. Lepi mi bili i ostali Uzivajte i nadam se pozitivnim rezultatima.😊

Imate i POV da nisam nista ja kriv, da su oni poslali pa da sam
samo hteo da pitam zivotom ti se ispricavam Mujo.❤️

Mujo Simba molim te sve procitaj i daj mi jos 1 sansu.
Voli vas sve Gabo Darkmann
Uzivajte Junaci Moji!!!❤️❤️❤️


giphy.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom