Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1777
Players nickname
Mike Dior
Administrators nickname
Zeljko Zdravkovic
Date
Apr 1, 2022
Time
16:39
Proofs
https://streamable.com/w3uqq6 , https://imgur.com/a/szoRPlG

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Znaci ovako, ja sam za vrijeme OOC eventa tjst. napada na porodicnu sferu scoutao protivnicku familiju i tocno sekundu poslje kada sam ugasio snimanje me admin jaila za PG a koliko ja znam prije početka eventa i 5 minuta nakon eventa sam OOC igrač i mogu raditi PG i + jos je i informal (OOC event takodjer) poceo na koji sam trebao ici. Zelim dobiti unjail i zelim da se administrator kazni za svoju nepaznju, vidi da ljudi ulaze na sferu i da sam ja tu oko njih bio i on mene jaila za PG i jos mi je oduzeo svo oruzje i metke (oko 300 ak ammo, 100 rev ammo, paintani carbine ar i revolver) i zelim da mi administrator da novcanu odstetu za moje izgubljene stvari koji mi nema pravo oduzeti jer nisam nista lose uradio sa tim oruzjem, nisam radio neki PG da dizem lika s puskom ili da se pucam po gradu ili da radim DM pa da ima razlog da mi oduzme puske. Hvala.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Postovanje, vi se slazete sa administratorovom odlukom da ste radili PG ali da vam je nepravedno oduzeto oruzije ako sam dobro razumio ?
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Postovanje, vi se slazete sa administratorovom odlukom da ste radili PG ali da vam je nepravedno oduzeto oruzije ako sam dobro razumio ?
Postovanje, slazem se da sam radio PG sto sam sa sportskim autom malo presao preko brda ali ja sam to radio kada sam scoutao protivnicku familiju na sferi te sam trebao ici na OOC event (informal) i smatram da nisam trebao biti kaznjen i takodjer da mi je nepravedno oduzeto oruzje.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Postovanje, jail ce vam ostati s obzirom da se slazete sa adminovom odlukom a stvari ce vam biti vracene sutra u toku dana kada budete u igri. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom