Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
58192
Players nickname
Igor ElChapo
Suspect ID
28427
Date of violation
Jul 24, 2024
Time of violation
5:59
Proofs
https://streamable.com/eiwy8u

W1ck3D

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
38
Ovaj doticni gospodin iskoristava svoju poziciju i non stop pravi FailRP. Ovo nije prvi put da radi, ponasa se kao da je njegov projekat! Zbog ovog gospodina mnogi su napustili ovaj projekat. U vladi do sada bez razloga su mnogi dobili crni papiric radi njega i njegovih lazi. Na povu se vidi da gospodin laze i da gospodin non stop radi FailRP. Misli da mu nikad niko nece stati u kraj. Hapsi ljude bez razloga i ponasa se kao da je njegov projekat. Na kraju ismijava projekat " pozdrav za kamericu". Ja stvarno ne znam do kad ce ovo ovako da traje. Zahtjevam da ovom gospodinu TRAJNO se da crni papiric da nikad vise nikog ne moze da maltretira i da nikad vise niko ne ispasta radi ovakvog ponasanja!!!!!!! Zalbe su podnesene direktoru LSPD al svaki put se preslo preko toga kao da se nista nije desilo. Molim admine da stanu ovom covjeku u kraj i daju mu trajni crni papiric. Ako bude trebalo svjedoke cu da pozovem da se oglase kako je njih isto maltretirao i zbog njega su izgubili bez razloga posao u Vladi. Ovo je sramota sta ovaj covjek radi unistava nam projekat i ugodnost igre! Do kad vise ovako! Zelim da se izda upozorenje LSPD i da gospodin dobije trajnu odbijenicu da radi u bilo kojoj oganizaciji.
 

W1ck3D

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
38
Ovaj doticni gospodin iskoristava svoju poziciju i non stop pravi FailRP. Ovo nije prvi put da radi, ponasa se kao da je njegov projekat! Zbog ovog gospodina mnogi su napustili ovaj projekat. U vladi do sada bez razloga su mnogi dobili crni papiric radi njega i njegovih lazi. Na povu se vidi da gospodin laze i da gospodin non stop radi FailRP. Misli da mu nikad niko nece stati u kraj. Hapsi ljude bez razloga i ponasa se kao da je njegov projekat. Na kraju ismijava projekat " pozdrav za kamericu". Ja stvarno ne znam do kad ce ovo ovako da traje. Zahtjevam da ovom gospodinu TRAJNO se da crni papiric da nikad vise nikog ne moze da maltretira i da nikad vise niko ne ispasta radi ovakvog ponasanja!!!!!!! Zalbe su podnesene direktoru LSPD al svaki put se preslo preko toga kao da se nista nije desilo. Molim admine da stanu ovom covjeku u kraj i daju mu trajni crni papiric. Ako bude trebalo svjedoke cu da pozovem da se oglase kako je njih isto maltretirao i zbog njega su izgubili bez razloga posao u Vladi. Ovo je sramota sta ovaj covjek radi unistava nam projekat i ugodnost igre! Do kad vise ovako! Zelim da se izda upozorenje LSPD i da gospodin dobije trajnu odbijenicu da radi u bilo kojoj oganizaciji.
I jos mi je dao kazni 340k i tu je radio FearRP i stavio me u samnicu.A da ne spominjem kako mi je bez razloga jos uzao vozacku dozvolu dozvolu za oruzije i dozvolu za letenje! Ako treba i taj dio POVA ce da bude dostavljen! Sramota!
 
Last edited:

Lovro22

Player
Player
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Dobar dan. Isto se i meni desilo samo sta sam ja dobio crni papiric i kaznu bez razloga ,drugar je zvao da dojdu u pomoc nakon sto neka nepoznata lica pucala na nas i ostale građane. Mene je pretresao nasao je legalnu pusku i metke,a da naglasim imao sam dozvolu za oruzje, te mi je kasnije oduzeo dozvolu, i tada sam dobio crni papiric i to bez razloga... nazalost kamerica nije radila inace bi ga odma okacio za FailRP/FearRP. Nadam se da me razumijete.
 

Lovro22

Player
Player
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Dobar dan. Isto se i meni desilo samo sta sam ja dobio crni papiric i kaznu bez razloga ,drugar je zvao da dojdu u pomoc nakon sto neka nepoznata lica pucala na nas i ostale građane. Mene je pretresao nasao je legalnu pusku i metke,a da naglasim imao sam dozvolu za oruzje, te mi je kasnije oduzeo dozvolu, i tada sam dobio crni papiric i to bez razloga... nazalost kamerica nije radila inace bi ga odma okacio za FailRP/FearRP. Nadam se da me razumijete.
Samo da kazem nisu mi citali moja prava!
 

Nikola Black

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 3, 2023
Messages
367
Pregled zalbe u toku!

giphy.gif
 

Nikola Black

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 3, 2023
Messages
367
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Postavite POV od pocetka do kraja situacije
Imate rok 6h


giphy.gif
 

W1ck3D

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
38
Ja ne znam vise sta treba da se postuje i koliko zalbi treba da se podnese protiv doticnog gospodina. Pogledaj te opet pov i pogledaj te sliku sta mi je sve napisao kazni plus 5 zvjezdica mi stavio plus mi oduzeo sva dokumenta (vozacku dozvolu, dozvolu za vozenje brodova, dozvolu za oruzije, dozvolu za letenje) ...
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Dragi moj golubčići, možete se žaliti na koga hoćete i koliko hoćete, za svako hapšenje postoji i POV od istog tog hapšenja snimljen i sačuvan.

Ne možete kršiti zakone grada i očekivati da ćete proći nekažnjeno, najbolje bi bilo da vas pustimo i da vas ne hapsimo uopšte čak i ako kršite zakone grada koje je napisao guverner lično i personalno?

Da se prihvataju povovi od par minuta za situacije koje traju po 20 minuta, bilo bi baš zanimljivo. :love:

Što se tiče tvoje situacije, guverner Denis lično ti je dao otkaz pred zatvorom zbog svih zakona koje si prekršio, to si zaboravio spomenuti u ovoj žalbi. Nakon toga si uhapšen kao civil po proceduri. Još su ti trebale biti pisane kazne koje se tiču članova organizacije zbog stvari koje si radio ali to nije urađeno.

Pored toga direktor policije je cijelo vrijeme bio tu, uključujući i guvernera, sigurno nisi džaba lišen slobode i kažnjen jer oni svakako ne smiju i ne mogu biti korumpirani da na bilo šta zažmire.

Veliki pozdrav za tebe uživaj mi. ❤️
 

W1ck3D

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
38
Kao prvo ja nisam tvoj "golubčić" drugo hapsis bez razloga bukvalno bez razloga trece uzimas mi vodene vazdusne kopnene dozvole i pises 350k!!!! Jesam ti bjezao? Jesam mozda helikopter ili brod parkirao na cesti? Ti nesto pricas o korupiranosti ko si ti da to pricas. Samo pises kazne i dajes zvjezdice nizasta. Maltretiras druge gradjane i zbog tebe takvog kakav jesi drugi gradjani ne mogu da uzivaju u RP. Doce i tvoj kraj na pojektu kad tad. Ima boga!
 
Last edited:

Zane Nightshade

Player
Player
Joined
Jun 23, 2024
Messages
33
Kao prvo ja nisam tvoj "golubčić" drugo hapsis bez razloga bukvalno bez razloga trece uzimas mi vodene vazdusne kopnene dozvole i pises 350k!!!! Jesam ti bjezao? Jesam mozda helikopter ili brod parkirao na cesti? Ti nesto pricas o korupiranosti ko si ti da to pricas. Samo pises kazne i dajes zvjezdice nizasta. Maltretiras druge gradjane i zbog tebe takvog kakav jesi drugi gradjani ne mogu da uzivaju u RP. Doce i tvoj kraj na pojektu kad tad. Ima boga!
i meni je oduzeo vozacku i za oruzije
 

Nikola Black

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 3, 2023
Messages
367
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
POV nije dostavljen u zadatom roku

giphy.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom