Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48506
Players nickname
Zoki Rokii
Administrators nickname
Ady Benz
Date
Jul 5, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
300
Pozdrav i poštovanje prije svega Mujo ili Abrahame.Pišem ovu žalbu na temu moga bana zbog Pc checka od strane administratora Ady Benza.Naime Pc chekan sam iz ne znam kojeg razloga jer ja sam igrac koji ne ide na evente niti koristim reshade ili reduxe i te stvari.Admin mi je provjeravo sve moguce na ako imam cheatove,hitboxove,macro,aimbotove i slicno.Jedino radi cega mislim da to moze biti je to sto jedino prakticki gdje idem da se pucam je trzni centar za fam i tu sam uvijek u top 5 ili top 3 sto se tice killova na eventu.Nakon sto me provjerio i vidio da nemam nikakve cheatove niti slicno vidio je da imam autoklicker koji ja nisam ni koristio za grand niti vidim svrhu toga na ovom projektu.Ako sam stvarno toliko pogrijesio prihvatiti cu sve samo da se vratim na ovaj server da po ljeti zaigram sa svojim prijateljima te bih prihvatio i money wipe samo da ne ostanem bez ovoga po ljeti kada cu imati najvise slobodnoga vremena i stvar zbog koje sam kupio svoj kompjuter da mogu zaigrati i proživjeti ovo novo iskustvo.Nastaviti igrati cu tek moci na pocetku 9. mjeseca kada pocinje skola i necu vise imati toliko vremena da igram na projektu jer putujem iz grada u grad radi skole.Eto to je to od mene i ako bi mogli vidjeti snimku pc cheka i da pitate administratora razlog koji je bio jer je bilo dokazano da nemam nikakve cheatove u vezi projekta.

Ugodan ostatak dana ili večeri želim našoj administraciji!

Zoki Roki
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom