Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Zalba za odluku admina Allen Sikter

Your ID
57769
Players nickname
John Bohn
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Jul 5, 2024
Time
2.01
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/745918/

Craptus

Player
Player
Joined
Jun 16, 2024
Messages
2
Zdravo svima hocu da se zalim od ovog admina zbog nepravilnog stavljanja u demorganu i zbog ne pracenja logova ja sam juce bio u zatvoru zbog G.P.6.15 bio sam 3 sata u zatvoru kao i jos 2je mojih iz fema sto smo to radili kod karavane i ne znam sta se to desilo dal nije zakljucana tema ili me opet okacio neko za isto al ja smatram da nema smisla da sedim duplo zbog jedan isti slucaj molim vas vidite sta se desava evo i linkove od te iste teme sta sam bio juce u demorganu i sad opet za te isto evo od 03.07 sa lezao do juce to je bilo 04.07 izaso sam juce i sad na 05.07 opet u zatvor za to isto

 

Craptus

Player
Player
Joined
Jun 16, 2024
Messages
2
Zdravo svima hocu da se zalim od ovog admina zbog nepravilnog stavljanja u demorganu i zbog ne pracenja logova ja sam juce bio u zatvoru zbog G.P.6.15 bio sam 3 sata u zatvoru kao i jos 2je mojih iz fema sto smo to radili kod karavane i ne znam sta se to desilo dal nije zakljucana tema ili me opet okacio neko za isto al ja smatram da nema smisla da sedim duplo zbog jedan isti slucaj molim vas vidite sta se desava evo i linkove od te iste teme sta sam bio juce u demorganu i sad opet za te isto evo od 03.07 sa lezao do juce to je bilo 04.07 izaso sam juce i sad na 05.07 opet u zatvor za to isto

I sad sam video da sam dobio i drugu opomenu zbog nicega za jedno delo lezim 2puta i 2 opomene aj sad mi demorgan prosao jos 50minuta sto niste mi pomogli da izadjem niste al bar mi obrisite opomenu da nemam 2 opomene zbog jednog dela i zbog greske admina da ne dobijem ban ako slucajno dobijem jos jednu opomenu zbog nicega fala vam unapred.
 
Top Bottom