Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
49299
Players nickname
Urke Vjeverica
Suspect ID
46200
Date of violation
Jul 5, 2024
Time of violation
18:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=EYe7DPFUxHg

Uros Antetokounmpo

Player
Player
Joined
Aug 6, 2023
Messages
18
Kao sto se moze videti u pov-u decko ima ilegalan hit efekat zbog toga sto mu hit efekat prati karaktera sto je ilegalno zbog vece prednosti nad ostalim igracima , molim da se igrac kazni molim da svaki off topic bude kaznjen , Hvala !
 
Last edited:

Stefan Salamanca

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
217
Kao sto se moze videti u pov-u decko ima ilegalan hit efekat zbog toga sto mu hit efekat prati karaktera sto je ilegalno zbog vece prednosti nad ostalim igracima , molim da se igrac kazni molim da svaki off topic bude kaznjen , Hvala !
Decko hit efect normalno da ce biti kod karaktera jer je to HIT EFECT jer kad hitam lika normalno da ce se hit efect pokazati kod njega nece sigurno kod mene i ja me razumem gd eto vidis u ovom videu da hit efect ovaj prati lika
 

Mark Antetokounmpo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
May 30, 2022
Messages
93
Decko hit efect normalno da ce biti kod karaktera jer je to HIT EFECT jer kad hitam lika normalno da ce se hit efect pokazati kod njega nece sigurno kod mene i ja me razumem gd eto vidis u ovom videu da hit efect ovaj prati lika
zato sto isprati lika ne ostane na mjestu
 

Uros Antetokounmpo

Player
Player
Joined
Aug 6, 2023
Messages
18
Decko hit efect normalno da ce biti kod karaktera jer je to HIT EFECT jer kad hitam lika normalno da ce se hit efect pokazati kod njega nece sigurno kod mene i ja me razumem gd eto vidis u ovom videu da hit efect ovaj prati lika
Brate ako ti mislis da je legalan hit efekat uzmi snimi video i postavi ga ovde da vidimo , kako pucas lika sa ar-om dok trci ako ga ta crvena linija isprati znaci da je ilegalan
 
Last edited:

Ilijas Vercetti

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
144
Brate ako ti mislis da je legalan hit efekat uzmi snimi video i postavi ga ovde da vidimo , kako pucas lika sa ar-om dok trci ako ga ta crvena linija isprati znaci da je ilegalan
Nigde ne vidim da hit effect prati lika ne kontam sta pricas ti, ako se covek krece u stranu a spreja i pogadja pa logicno da ce ga pratiti nece sigurno meni na glavi sebpojavi hit efect ne kapiram sta je sa vama
 

Stefan Salamanca

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
217
Kao sto se moze videti u pov-u decko ima ilegalan hit efekat zbog toga sto mu hit efekat prati karaktera sto je ilegalno zbog vece prednosti nad ostalim igracima , molim da se igrac kazni molim da svaki off topic bude kaznjen , Hvala !
Ponovo sam pogledao video i vidi se da kad opucam na lika ostane hit efect tamo gde je lik pogodjen i ako se lik nastavi kretati ne prati ga tako da nije ilegalan.......
 

Ilijas Vercetti

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
144
ma pusti lika vidis da nema pametnija posla nije ilegalan to sto on misli da je ilegalan ne znaci da je upravu nije ilegalan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom