Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby Simba
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 6, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/747737/#post-2645568

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Pozdrav.

ID 12664 nastavlja da krši pravila preko forum accounta iako je ingame perma banovan (blacklistovan).

Psuje mi na ovoj forum žalbi i prijeti RL: Pending review - GP 6.7 I 12669

Zamolio bih da se to riješi, svakako je perma banovan/blacklistovan i vidi se da ne poštuje ni pravila servera ni foruma nit bilo šta drugo.

Unaprijed hvala.
 

Edib Burek

Player
Player
Joined
Mar 8, 2024
Messages
142
Coby vidiš li da si glup ka kurac luxi za to ne može da dobije nikako ban u grand jer je to napiso na forum (mujo i abrahame vidite ko igra na vas servere)
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
224
Coby vidiš li da si glup ka kurac luxi za to ne može da dobije nikako ban u grand jer je to napiso na forum (mujo i abrahame vidite ko igra na vas servere)
Al Retardiran ko na sliku covek nema kilo mozga vidis da je po sa zgradi da mu niko nemoze vise spasit savisan grand u take godine se jos nekome leaderu supkat u guzu na jedan RP server moj ti aj to nego jos da scammas malu decu sram te bilo invalidu jedan ne vredjam projekat nego RS1 server invalidu bogovski,al kod tebe nema razlike Grand RP Projekat i RS1 server INVALIDU
 

B0jke

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
May 5, 2022
Messages
80
Sad mi je zao Cobija i razumijem njegovo ingame izivljavanje nad drugim igracima, Luxa nisi to trebao da kacis momak ce morat da mjenja broj i ko zna sta vec sad ce ga zvat sigurno preko 1000 igraca da ga maltretiraju
 

Aksa Hadid

Player
Player
Joined
May 3, 2024
Messages
111
Sad mi je zao Cobija i razumijem njegovo ingame izivljavanje nad drugim igracima, Luxa nisi to trebao da kacis momak ce morat da mjenja broj i ko zna sta vec sad ce ga zvat sigurno preko 1000 igraca da ga maltretira
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
224
Sad mi je zao Cobija i razumijem njegovo ingame izivljavanje nad drugim igracima, Luxa nisi to trebao da kacis momak ce morat da mjenja broj i ko zna sta vec sad ce ga zvat sigurno preko 1000 igraca da ga maltretiraju
hahah moze on mjenat broj nacicu mu i taj
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom