Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby Simba
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 6, 2024
Time of violation
21:12
Proofs
https://streamable.com/npmfo3

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Lider LifeInvadera lično odbija moj oglas "Tražim osobu po imenu Evion White" i piše mi da je to troll oglas.

Pov: Watch LI fail | Streamable (ovo što se priča na discordu nema veze sa ingame tako da nije MG, nemamo RP situaciju ingame)

Na osnovu čega je to troll oglas? Da li je ta osoba možda lider/admin pa da je ne smijem tražit?

Da li se ta osoba nalazi na listi "ilegalnih stvari" pa da je ne smijem tražiti putem oglasa?

Na pitanje "šta radiš" koje sam mu postavio na discordu nije mi odgovorio, pa žalba mora ovdje da se pravi na dotičnog kao i na njegovu organizaciju čiji je lider.

Prije ovog oglasa odbio mi je još jedan oglas "Kupujem car sharing. Budžet $500 mil." za to nisam snimao pov jer mi nije bilo logično da će takav oglas odbit, jer je taj biznis više puta po toj cijeni otišao na aukciji.

Još mi prijeti da će mi broj ići na blacklistu ako "napravim još jedan troll oglas" što je neprofesionalno sa njegove strane jer on kao lider Life Invadera treba se ponašati kulturno a ne odbijati ovakve stvari kako mu se "ćefne", jer ja nit tražim ilegalnu stavku, nit tražim lidera, nit tražim admina putem LI da bi moj oglas bio troll. Tražim osobu koja postoji ingame i to je to.

Unaprijed hvala i pozdrav.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
250
Lider LifeInvadera lično odbija moj oglas "Tražim osobu po imenu Evion White" i piše mi da je to troll oglas.

Pov: Watch LI fail | Streamable (ovo što se priča na discordu nema veze sa ingame tako da nije MG, nemamo RP situaciju ingame)

Na osnovu čega je to troll oglas? Da li je ta osoba možda lider/admin pa da je ne smijem tražit?

Da li se ta osoba nalazi na listi "ilegalnih stvari" pa da je ne smijem tražiti putem oglasa?

Na pitanje "šta radiš" koje sam mu postavio na discordu nije mi odgovorio, pa žalba mora ovdje da se pravi na dotičnog kao i na njegovu organizaciju čiji je lider.

Prije ovog oglasa odbio mi je još jedan oglas "Kupujem car sharing. Budžet $500 mil." za to nisam snimao pov jer mi nije bilo logično da će takav oglas odbit, jer je taj biznis više puta po toj cijeni otišao na aukciji.

Još mi prijeti da će mi broj ići na blacklistu ako "napravim još jedan troll oglas" što je neprofesionalno sa njegove strane jer on kao lider Life Invadera treba se ponašati kulturno a ne odbijati ovakve stvari kako mu se "ćefne", jer ja nit tražim ilegalnu stavku, nit tražim lidera, nit tražim admina putem LI da bi moj oglas bio troll. Tražim osobu koja postoji ingame i to je to.

Unaprijed hvala i pozdrav.
Daj ljudi šta mu to radite ?
Daj mu postavite taj oglas vidiš da i LI kači..
Bolje je da mene traži nego tamo neke male djevojčice.

Molim LI da mu ne odbiju oglas kad traži Eviona White i kad prodaje Sharing 3.

Bolje to nego tamo da ganja male devojčice po grandu.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Daj ljudi šta mu to radite ?
Daj mu postavite taj oglas vidiš da i LI kači..
Bolje je da mene traži nego tamo neke male djevojčice.

Molim LI da mu ne odbiju oglas kad traži Eviona White i kad prodaje Sharing 3.

Bolje to nego tamo da ganja male devojčice po grandu.

Čokoladice moja mala uživaš li na odmoru bombonice moja mala ❤️

A što se tiče tih komentara, samo si pokazao da stojiš iza njih, hvala ti na tome, jer ko bi se sjetio da koristi takve izraze osim tebe?

Off topici naredni da se kazne, unaprijed hvala.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
250
Čokoladice moja mala uživaš li na odmoru bombonice moja mala ❤️

A što se tiče tih komentara, samo si pokazao da stojiš iza njih, hvala ti na tome, jer ko bi se sjetio da koristi takve izraze osim tebe?

Off topici naredni da se kazne, unaprijed hvala.
Molim te bez ono” čokoladice moja mala pilka ovo ono”.. jer se odvratno loše osjećam kad te riječei ponavljaš šta si djetetu rekao. Od tog momenta imam loše mišljenje o tebi.

Da ti dopunim ja ne stojim iza toga. Niti znam ko je to.. ali očigledno vidim kolko si si neprijatelja napravio.

Bahame ? Ja sam zahvalan sto sam smeo igrati na ovom predivnom projektu 3 godine.
Moj ban je hvala Bogu 1.7 a tu grešku su većina ljudi servera napravili jer niko nije znao za to pravilo pa nije toliko strašno.
Osramotio bi se kad bi to 1.6 bilo.

Nego ti si dokazao da si ti počeo drugima pisati texte kako bi mi nabio ban posle našeg dogovora.

A kad tad da se vratim opet sam 1.5 milijarde težak bez ikakve porodične pomoći.

I da krenem od nule hvala Bogu da sam nadaren sa muzikom gde mogu za kratko vrijeme sve postići sto sam izgubio.

Šta god sam hteo postigao sam.
Jedino šta mi je zadnja želja bila
Da mi Abraham i Mujo zajedno na žuruku dolazu.
I to sam uspeo uz pohvale od najvećeg admina na serveru.


EVION WHITE
MISSION COMPLETED
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Znamo mi ko si i šta si ti čokoladice moja, ko je koji biznis izgubio zbog tebe i tvoje ekipice, ko je koga kacio i tako dalje. Valjda ti je do sad došlo u glavu da tvoja "online reputacija u igrici" nije bitna, ako se ti predstavljaš kao jedna osoba, a zapravo si po ponašanju druga.

Nemoj meni prodavati tu pricu bombonice moja mala draga mala slatka, a ako ima neki prekrsaj sa moje strane, postovana administracija ce to kazniti i to je to.

Ljubi Cobiša svoju malu čokoladicu i bombonicu ❤️ budi mi pozdravljen
 

Ivan Royal

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
107
Znamo mi ko si i šta si ti čokoladice moja, ko je koji biznis izgubio zbog tebe i tvoje ekipice, ko je koga kacio i tako dalje. Valjda ti je do sad došlo u glavu da tvoja "online reputacija u igrici" nije bitna, ako se ti predstavljaš kao jedna osoba, a zapravo si po ponašanju druga.

Nemoj meni prodavati tu pricu bombonice moja mala draga mala slatka, a ako ima neki prekrsaj sa moje strane, postovana administracija ce to kazniti i to je to.

Ljubi Cobiša svoju malu čokoladicu i bombonicu ❤️ budi mi pozdravljen
Ajde sto juris male devojcice, jos si sad poceo i Eviona da muvas, Evion nije gej brate.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
179
Kao neko ko je dugo bio u LI, mogu slobodno izjaviti, da objava banovanih igrača nije i ne sme biti troll oglas, obzirom da se informacije koje se prikazuju kada je neko banovan vide ali se ne smeju prenositi dalje. Ako postoji "Dokaz o postojanju" (u vidu biznisa, kuće itd itd) oglas mora biti objavljen... Ali opt...
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Ako je nešto troll oglas, to je ovo sa slike:

Prime platinum 200k, ne možeš ga naći ispod 700k da si ne znam ko. Da ne pričam da se cijena kreće od 700k do 2.5$ mil. u zavisnosti od broja dana.

Mislim na kraju krajeva ovo je sitno nije ni bitno, ali ja ako nekog tražim preko oglasa, a da nije lider ili admin, oni mi moraju odobriti taj oglas, mogu ga odbiti ako nema dokaza o postojanju te osobe pa da mi zatraže naknadno da pošaljem dokaze o postojanju osobe na LI discordu.

Prelistao sam detaljno ponovo Life Invader politiku gdje se nalaze sva pravila, nigdje nisam pronašao razlog zbog kojeg mi je odbijen oglas.

Ako neko radi na svoju ruku van pravilnika/politike Life Invadera to je druga stvar i drugačije se rješava.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
250
Ako je nešto troll oglas, to je ovo sa slike:

Prime platinum 200k, ne možeš ga naći ispod 700k da si ne znam ko. Da ne pričam da se cijena kreće od 700k do 2.5$ mil. u zavisnosti od broja dana.

Mislim na kraju krajeva ovo je sitno nije ni bitno, ali ja ako nekog tražim preko oglasa, a da nije lider ili admin, oni mi moraju odobriti taj oglas, mogu ga odbiti ako nema dokaza o postojanju te osobe pa da mi zatraže naknadno da pošaljem dokaze o postojanju osobe na LI discordu.

Prelistao sam detaljno ponovo Life Invader politiku gdje se nalaze sva pravila, nigdje nisam pronašao razlog zbog kojeg mi je odbijen oglas.

Ako neko radi na svoju ruku van pravilnika/politike Life Invadera to je druga stvar i drugačije se rješava.
Dobro prijatelju nemoj se nervirat bez potrebe..
kacis LI bezveze za nista iskreno. ako ti toliko falim in game eto nudim ti kao prijatelju moj privatni broj pa kad god me trazis uvjek sam tu.
ali jedno moras znat unaprijed da ja nisam pilka cokoladica bombonica "djevojcica od 12 godina"
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Čokoladice moja mala, niko se ovdje ne nervira, samo ukazujemo na činjenice.

A ta djevojčica koju spominješ u prijavama za lidere je napisala da ima 17 godina, ne znam kako je to 12? Ili je lagala našu dragu administraciju? A da, ti voliš da pišeš dezinformacije. Svakako to nema veze sa ovom temom, ako sam napravio bilo kakav prekršaj, slobodno kači žalbu na mene, na moj ID i to je to. Možeš do sutra pričati šta hoćeš, kad ni za šta nemaš konkretne dokaze.

Pilko moja mala samo opušteno nemoj se brinuti, uživaj mi ljubim čokoladicu moju malu ❤️
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
250
Čokoladice moja mala, niko se ovdje ne nervira, samo ukazujemo na činjenice.

A ta djevojčica koju spominješ u prijavama za lidere je napisala da ima 17 godina, ne znam kako je to 12? Ili je lagala našu dragu administraciju? A da, ti voliš da pišeš dezinformacije. Svakako to nema veze sa ovom temom, ako sam napravio bilo kakav prekršaj, slobodno kači žalbu na mene, na moj ID i to je to. Možeš do sutra pričati šta hoćeš, kad ni za šta nemaš konkretne dokaze.

Pilko moja mala samo opušteno nemoj se brinuti, uživaj mi ljubim čokoladicu moju malu ❤️
dobro.
ako je ona lagala za svoje godine ipak je maloletna.. a pitanje za tebe. Kad si se ti aplicirao za admina. jer si ti napisao ispravno svoje ime?
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Rekao sam ti već u poruci iznad, ako imaš bilo kakvu žalbu na mene, napravi je, znaš moj ID i žali se i to je to. Pozdrav.
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
194
Ako je nešto troll oglas, to je ovo sa slike:

Prime platinum 200k, ne možeš ga naći ispod 700k da si ne znam ko. Da ne pričam da se cijena kreće od 700k do 2.5$ mil. u zavisnosti od broja dana.

Mislim na kraju krajeva ovo je sitno nije ni bitno, ali ja ako nekog tražim preko oglasa, a da nije lider ili admin, oni mi moraju odobriti taj oglas, mogu ga odbiti ako nema dokaza o postojanju te osobe pa da mi zatraže naknadno da pošaljem dokaze o postojanju osobe na LI discordu.

Prelistao sam detaljno ponovo Life Invader politiku gdje se nalaze sva pravila, nigdje nisam pronašao razlog zbog kojeg mi je odbijen oglas.

Ako neko radi na svoju ruku van pravilnika/politike Life Invadera to je druga stvar i drugačije se rješava.
Ne izbacitvati banovane ljude je nova politika LI, proveri čokoladice mala
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,878
Organizacija je samo slusala zahtjev svog kuratora samim time nece biti kaznjena , veci broj igraca 40/50 je slalo isti oglas u istom trenutku zatim se pisalo po Club Chatu "Lifeinvader Trkaci da li bi mogli da kacite oglase" , samim time ili ste bili dio tog trolla ili samo vas momenat za oglas je bio los , svakako cu licno skrenut paznju organizaciji u kojim momentima smiju a u kojima ne da odbiju za Troll , hvala na razumjevanju


Odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom