Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Obrad Brkic

Rejected
Status
Not open for further replies.

shakolino

Player
Player
Joined
Dec 18, 2022
Messages
15
Informacije

1. Vaše ime IRL: Predrag
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu:6h
5. Vaš Discord: peca38
6. Vaše ingame ime: Obrad Brkic
7. Vaš ID: 4383

Dodatne informacije

1. Lider za..... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Prvi razlog: Prvi razlog je taj što mislim da imam dovoljno iskustva da vodim organizaciju, jer sam već vodio jednu a takodje u organizacijama u kojima nisam bio lider sam uglavnom bio neki već rank ili ti čin.Imam širok spektar znanja, dosta vremena sam provodio u državnim organizacijama kao što su: SAHP, FIB i LSPD, malo više u bandama.Mislim da bi moje iskutvo na ovom serveru doprinelo poboljšanju organizacijei poboljšanju samog RolePlay-a.

Drugi razlog: Drugi razlog je taj što ću uvek biti aktivan kada je to potrebno, uvek ću biti tu da pomognem članovima organizacije, takodje trudiću se da u mojoj organizaciji nema toksičnosti, nepoštovanja i svadjanja.Takodje ne bih gledao na ljude po njihovim OOC godinama jer to meni nije bitno već njihovo poznavanje rp pravila i pravila ovog servera, i ne samo poznavanje pravila već da li znaju da ih primene i da li znaju kada se ta pravila prekrše.Po meni je najbitnija atmosfera u organizaciji.

Treći razlog: Treći raylog je urednost, ili ono što fali bandam tojest kriminalnim organizacijama na ovom serveru, kako na bubici tako i u gradu.Prva stvar koju ću učiniti povodom ove teme je uvodjenje neke vrste evidencije po uzoru na značke u državnim organizacijama.Kako ću to učiniti?Pa prva stvar je ta što ću uvesti to da ljdui u mojoj organizaciji uvek

šalju slike kada idu na neke eventove poput: Tajne Radnje, Podmornice, Podmorske Bitke, Dousnika, i tome sličnom.Takodje će biti posebni kanali koji bi služili za evidenciju aktivnosti na pljačkama, posle odredjenog broja pljački na kojima je odredjeni član prisustvovao dobijao bi odredjeni bonus.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Prvi savet: Prvi savet je teško ispitivanje koje bi se sastojalo iz više delova prvi deo bi bila neka osnovna rp pravila, drugi deo bi bila pitanja u vezi geto pravila koja su po meni važnija od rp pravila, treći deo bi bili primeri za sva već prethodno pitana pravila, četvrti deo bi bio za konkretne situacije koje mogu da se dese dok si na severu.Za ispitivanje će služiti Regrut Team.

Drugi savet: Drugi savet bih bio u vezi dodatne vrste urednosti u organizaciji a to bi bilo uvodjenje sistema opomena, taj sistem bih funkcionisao tako sto bih svaki put kad neko prekrsi neko pravilo ili ne ode na event ili za Grafit Tim ne radi grafite dao opomenu, a jedna opomena ne znaci nista previse vec da te logicno opomene, dok druga bi bila rank down , a treca opomena kick iz organizacije.

Treći savet: Treći savet bi bio za Grafit Tim,koji je po meni bitan.Ja bih se zalagao da Grafit Tim bude što više aktivan jer u ostalim organizacijama sam primmeti da se Grafit Tim uopđšte i ne koristi.Već da eto sam tako postoji.Kod mene bih to bilo drugačije jer podsticao članove Grafit Tima bonusima kao i rankapovima ako su aktivni.Grafit Tim se treba aktivirati jer je to dobar izvor prihoda za sve članove organizacje.

Četvrti savet: Blacklista bih se davala svakome ko bude napustao org bez znanja viseg ranka ili bez mog znanja ili drugi razlog za koji bih davao Blacklistu je taj ako manji rank krene da vredja visi.Treci razlog bih bio za napustanje organizacije bez validnog razloga.

Peti savet: Peti savet bih bio savet u vezi aktivnosti same organizacije, jer bitno odradi odredjen broj pljački kako bih dokazali svoju aktivnost.Kada bi tokom dana bila puno članova organizacije u gradu organizovao bih minimum jednu pljačku i minimu jednu talačku savki dan.Za aktivnost same organizacije imaću Vodju Akcija , kada ja nisam tu, koji će komandovati nad ostalim članovima.Ako se ne bih to ispostovalo onda bih davao i opomenu Vodji Akcija.Takodje odnosi se i na dogadjaje, isto tako ako se ne bih islo na Podmorske i vecinu Tajnih davao bi opomenu Vodji Dogadja.

Šesti savet: Šesti savet bi bio vezan za medjuljudske odnose u organizaciji, to bi se uglavnom odnosilo na svadje izmedju članova organizaciji,gde kada bi se posvadjane strane nastavile svadjati,kickovao bih ih sve.Nema ne poštovanja kod mene u organizaciji.

Rankovi:

-Suspended-
-Young Vagos-
-Gangster Junior-
-Gangster-
-Grafit Team-
-Grafit Team Leader-
-HQ Commander-
-Turfer-
-Turf Team Leader-
-Event Leader-
-O.G.-
-Right Hand-
-Leader-

 

Saitama Shimano

OG
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
608
Prihvaceno
Cestitamo pozvani ste na intervju za lidera koji se odrzava 25.7.2024
Ispitivanje se odrzava u 19h
Budite u cekaonici 5 minuta ranije
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom