Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal GP.1.1+1.4 | Carlos Malchiny

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44050
Players nickname
Vuk Medo
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 7, 2024
Time
15:44
Proofs
https://imgur.com/a/t4AYgRL

Vuk Medo

Player
Player
Joined
May 10, 2024
Messages
6
Pisem vam sa iskrenom zeljom da zatrazim uklanjanje zabrane sa vaseg servera. Zabrana je izrecena dana 04/06/2024.
Zeleo bih da priznam svoju gresku za prekrsaj GP. 1.1 i 1.4. Nije mi bila namera, igrao sam više od godinu i po dana i ne bih želeo da se ovako završi, znam da sam pogrešio, ali svi greše, kao što sam rekao moja namera nije bila da dobijem ban sa servera i pre svega da stvaram probleme u zajednici.
Zelim da naglasim da mi je zao za moju gresku i da prihvatam sve uslove i takodje money wipe.

Nakon sto sam dobio ban, proveo sam vreme razmisljajuci o svom ponasanju i nacinu na koji sam postupao. Svestan sam da je postovanje pravila servera kljucno za odrzavanje pozitivne i zabavne atmosfere za sve igrace. Zbog toga sam odlucio da se promenim i da vise paznje posvetim pravilima i ponasanju u igri jel stvarno obecavam da nece se vise ponoviti, pogresio sam, i nece se vise desiti.
Molim vas da uzmete u obzir moju iskrenu zelju za poboljsanjem i da mi pruzite drugu sansu da se ponovo pridruzim zajednici Grand Role Play servera. Obecavam da cu ubuduce postovati sva pravila servera i da cu se truditi da budem pozitivan clan zajednice.😊

Srdacni pozdrav
Vuk Medo
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,500
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom