Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
53545
Players nickname
Misko Black
Suspect ID
51754
Date of violation
Jul 7, 2024
Time of violation
19:25
Proofs
https://youtu.be/1mUiNAqtKcc

CoaBlack

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
66
Neka dosatavi duzi pov gde se pucao sa nama, radio masovni PG i VDM, a ne ovo gde je dosao provocirao i pobegao. Ovo nije komletna situacija.
 

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
244
Je l’ si ti normalan? Ovo je situacija od danas dosao sam pogledao snajperom dal ima nekog a lik puca bez brojanja, mogu i duzi pov da dostavim kako dolazim iz grada nzm sta hoces. Molim svaki oftopic da se kazni. Inace ovaj igrac ima jos prijave od danas za 6.15
 

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
244
Ono kad mislis ako si lider porodice pa mozes pisati sta zelis,ccc nije mi problem da te kacim i za PG,MG,6.15,i za vredjanje i time bi ti zavrsio svoju karijeru kao lider.Pamet u glavu. Naredni oftopic komentari da budu kaznjeni.
 

Andrija Mirkovic

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
88
Druze leci komplekse negde drugde i ne smaraj ostale izgleda se se nije culo da sam brojao jer da nisam brojao pucao bih odmah ali dobro bitno da sam vas izu svu trojcu uziva i kupi r***
 

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
244
Dečače ne mozes brojati kad sam 150metra dalje od tebe , samo si krenuo pucati , nego bruka sto od 200metka samo si me sa 10 pogodio hahah. Mogu tebe celog sa sve gacama da kupim sine,uzivaj
 

Andrija Mirkovic

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
88
Bas bi me zanimalo da li bi bilo isto u areni mozda mi mogao da mi kupis kondome da ti izjebem k*** ako nije problem
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,814
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 51754 ce dobiti kaznu za G.P. 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom