Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
25777
Players nickname
Cane Silni
Suspect ID
7906
Date of violation
Jul 8, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/

Santo Capra

Player
Player
Joined
May 13, 2024
Messages
30
9.1.2023 ID 7906 je kupio benzinsku pumpu br. 118 od svog najboljeg prijatelja Jean One (14k id nez tačno koji ID to proverite) po drzavnoj ceni dok je njena realna market price cena bila preko 200$ mil.

Zamolio bih da se ovaj mass rule breaker G.P 1.7 pravila maksimalno kazni jer dosta je vise on stedio novac na porezu i prebacivao biznise aute i kuce po drzavnoj ceni - mislim da je vreme da se tome stane na kraj. Sta vi mislite?

Ovo je moja peta zalba za njegovo krsenje poznatog G.P 1.7 pravila i mislim da je vreme da konacno svi shvate kakav je ovo mass rule breaker i da ga treba kazniti maksimalno sada i zauvijek da odmara.

U proslosti je vec dva puta bio banovan za ovo pravilo prvi put nije unbanovan ali drugi put jest tako da je poznat po krsenju G.P 1.7 pravila i verovatno G.P 1.6 jer niko nikom nista dzaba ne bi prebacio ni dao.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,926
Prihvaceno

ID 14867 vec kaznjen za ovu situaciju
ID 7906 dobit ce kaznu za GP 1.7 ! Ovaj igrac vec sluzi jednu kaznu kada mu istekne usledit ce ova kazna !​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom