Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Your ID
43387
Players nickname
Josip Rejven
Suspect ID
45310
Date of violation
Jul 9, 2024
Time of violation
00:20
Proofs
https://youtu.be/vpsRYAjQgMk?si=uqbzSE7eFYet0s0j

Josip123

Player
Player
Joined
Jun 19, 2024
Messages
11
Sve se vidi na pov lik me kicka iz fama i odma me ubija bez brojanja...
 

aleksa alkapone

Player
Player
Joined
Nov 14, 2023
Messages
63
pod 1 ne snima sve slojeve pod 2 trazim od administacije da trazi duzi pov gde se vidi da beita i gde mu je brojano (pov ne mora biti duzi od 90 sek jedini ako se vidsi cela rp situacija vidi a ovde se ne vidi
 

Josip123

Player
Player
Joined
Jun 19, 2024
Messages
11
mogu dati celi pov de si mi trazio da otvorim any desk i to je to od pova sto imam
Jer sam mislio da mi oces uzet acc il nest cim sam cuo any desk moro sam palit pov
 

aleksa alkapone

Player
Player
Joined
Nov 14, 2023
Messages
63
a opet ne smimas sve slojeve i to ti je gp 17 i to ti je 30 dana ja cu mozda otici na 180 min ali ti na 30 dana pa ako ti se isplati ;)
 

Josip123

Player
Player
Joined
Jun 19, 2024
Messages
11
pod 1 ne snima sve slojeve pod 2 trazim od administacije da trazi duzi pov gde se vidi da beita i gde mu je brojano (pov ne mora biti duzi od 90 sek jedini ako se vidsi cela rp situacija vidi a ovde se ne vidi
Ako mislis da sam beito mogu ti dati celi pov ako admini to zahtevaju
 

aleksa alkapone

Player
Player
Joined
Nov 14, 2023
Messages
63
ne vidi se da pricas (na diskordu) a cuje se glas u pozadini i taj black scren je isto dokaz za ne snimanje svih slojeva ,moj drug je dobio 30 dana zbog toga
 

Sova Avos

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,842
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu
Dostavite POV sa pocetkom situacije rok 14 sati
 

patra

Player
Player
Joined
Apr 20, 2022
Messages
6
Nemam ostatak pova ima nesto malo ali samo kako smo bili na dc i pricali i to je to..Koliko ja znam vi meni nemorate traziti pov od pocetka ako sam vam ja dao pov od pocetka jer to je pov od pocetka mislim kako da kazem na povu se vidi za sta je covek prekrsio ako on misli da sam ga betio ili sta vec onda nek ti da pov kako sam to radio ako se zeli zaliti na administraciju to moze i posle...
 

Sova Avos

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,842
ODBIJENO
Duzi POV nije dostavljen u zadatom roku​
 
Top Bottom