Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
18263
Players nickname
Nikola Cegrlic
Administrators nickname
Miyagi Kaine
Date
Apr 2, 2022
Time
16:10
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/75104/

Nikola Cegrlic

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
21
E ovako admin je prihvatio moju zalbu gde sam ja okacio zalbu na 2 LSPD-a gde oni dolaze geto i pucaju na mene i kad su 2 lika ubili jednog policajca i njemu "kresa" ja trazim da on uslika kreslogove,a ja sam jailan za MG pricanje na disc oko RP a ja sam pricao sa drugarima skroz nesto nevezano. Koliko ja znam ovakve se zalbe ostavljaju curatoru organizacije.
 

Nikola Cegrlic

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
21
E ovako admin je prihvatio moju zalbu gde sam ja okacio zalbu na 2 LSPD-a gde oni dolaze geto i pucaju na mene i kad su 2 lika ubili jednog policajca i njemu "kresa" ja trazim da on uslika kreslogove,a ja sam jailan za MG pricanje na disc oko RP a ja sam pricao sa drugarima skroz nesto nevezano. Koliko ja znam ovakve se zalbe ostavljaju curatoru organizacije.
Plus ako sam ja dobio jail za MG jer sam pricao sa prijateljima koji nisu bili u RP situaciji, onda i PD treba da dobije warn za mass MG.

LP
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,123
Postovanje, admin je donio ispravnu odluku sto vas je kaznio za MG ali ce admin dobiti warning za nepravilno rijesavanje zalbe gdje igraca nije kaznio za Combat Log. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom