Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50291
Players nickname
Dragutin Berlusconi
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 9, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=3SAFeSL8InY

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,086
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
-Zahtjevam POV sa eventa od igrača ID (33702)-
-Vremenski rok za dostavljanje POV-a je 14 sati-
CHEAT žalbu više nije moguće povući!
 

bozinho1

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
135
Smanjite brzinu reproduciranja i promatrajte trenutak netom prije pucnja iz revolvera. Čovjeku skokne nišan u milisekundi, na udaljenosti cca 2 metra točno na karakter.

Takav flik, i to svaki put, je nemoguć...

Mali čita ko veliki
 

Mr Felix

Player
Player
Joined
Aug 26, 2023
Messages
97
Smanjite brzinu reproduciranja i promatrajte trenutak netom prije pucnja iz revolvera. Čovjeku skokne nišan u milisekundi, na udaljenosti cca 2 metra točno na karakter.

Takav flik, i to svaki put, je nemoguć...

Mali čita ko veliki
hvala fan-u 🙏, samo pohvale
 

Filip Filds

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
231
Ja ovim putem želim da se zahvalim svima ali nisam znao da ce se ovako zavrsit uvjek sam bio dobar prema svima ali ja POV nažalost nemam, nisam čiter niti sam bilo kad čito ja nemam pov jedina situacija po meni da se izadje iz ovoga je PC ček to je to od mene.
boli nas kurac uzivaj
 

Filip Filds

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
231
Ja ovim putem želim da se zahvalim svima ali nisam znao da ce se ovako zavrsit uvjek sam bio dobar prema svima ali ja POV nažalost nemam, nisam čiter niti sam bilo kad čito ja nemam pov jedina situacija po meni da se izadje iz ovoga je PC ček to je to od mene.
tako ti i treba sto reportas za svaku sitnicu sad ces se odmorit i malo naucit da ne treba biti picka, uzivaj
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom