Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
57069
Players nickname
Veljko Blagojevic
Suspect ID
45327
Date of violation
Jul 10, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=x709bPMKoIc

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
nemoze neko da uziva u igri samo dolazite i ides na gracki gracki jebo te gracki i gracki boli me kurac i za ban i za demorgan samo hocu jebeno da uzivam a ne da mi dolazite idete na gracki gracki
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
administracijo trazi te celi pov igrac je preseko pov on je meni vredjo majku i oca i reko mi je da sam cigan
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
da
pa za to ti posalji pov nece ti oni verovati ja nisam iseko nista ja sam ovde poceo da snimam te lazi ne prolaze jbg
da sa ce vidis kad dobijes ban zato sto nisi okacio ceo pov kad sam te ubijo prico si dok si bio mrtav i reko si bravo retardu sacu da te kacim
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
pa za to ti posalji pov nece ti oni verovati ja nisam iseko nista ja sam ovde poceo da snimam te lazi ne prolaze jbg
decko mislis da sam maluman da nevidim da si seko pov decko okacio sam 300 ljudi snam pola pravila sa servera decko forumwarior sam i ti ce mi pricas nesto pogledaj samo koliko sam ljudi kacio pa ce ti bude jasno
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
pa za to ti posalji pov nece ti oni verovati ja nisam iseko nista ja sam ovde poceo da snimam te lazi ne prolaze jbg
imas 14 poslanih poruka a gledaj koliko ja imam okacio si ukupno 3 lika i ti ce mi pricas nesto decko ahahahahahah pogledaj mi poruke bate koliko 343 mozda sam i preso 300 mislim da sam oko 330 sigurno

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom