Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
18622

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Rekao sam ti što sam te ubio i ubiću te svaki naredni put , dok god ne prestanete da dolazite u kuću ispod da kradete panele. Još sam ispao čovek dao sam ti dijamante za 350k manje a ti to radiš.
 

chikacone

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
179
Ubij me, al kad ti upadnem na posed.. A ne na vrata moje kuce.. Nije do panela, nego danas kuca preko puta nahushkala ove tvoje da me DM tu na sred ulice.. Ti mi se licno javi, sacekaj me ispred kuce normalno, pitaj, pricamo.. A ne, ovi klinci da te nahushkaju ko kera.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Da te pitam da popričamo , jesam dns meditirao na kapiji ti dolaziš gledaš panele ,reportaš mi člana porodice za antiafk? , ubiju te ovi iz golda ti se vratiš na isto mesto? O čemu mi da pričamo?
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Vratio si panele ispao si čovek neću te dirati osim ako te budem video u našem dvorištu.
 

chikacone

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
179
druze de mani se coravih posla sto se ne zapitas zasto sam te ubio idi na drugi server pa se tako nekom kurci pogle na sta licis msm ono
Dodji ti u RL, nadji me na instagram chikaconee,kontaktiraj me, pa se tako kurci, kazi mi u lice pogle na sta licis... Do tad bato, citaj tvoj nik i jedi leba.. Ne spamaj tudje postove, radi DM ispred gajbe i sve ostalo.. msm ono
 

chikacone

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
179
ovaj isti velja vise po demorganu nego da igra, napaceni mali cone nema on godina da se mi zamaramo vise sa njim :)
Ali ipak ste tu i spamate svaki post.. Promenite ime familije u kontradiktornost reko sam vam.. Ako ne znas sta znaci, izguglaj. I ti si slobodan.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 1838 dobit će kaznu za RDM
    Pucao ga je dok je provalio da je Cone
    ID:6149 dobit ce kaznu za MG
    MG po glasu odradio​

Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netočna, slobodno podnesite žalbu
Server Administrator
robert-deniro-meet-the-fockers.gif
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom