Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7906
Players nickname
Evion White
Administrators nickname
Aldin Verstapen
Date
Jun 1, 2024
Time
13:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/750824/

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
262
Postovana Administracija !

Obracam se vama opet uz molbu jos jednom za unban ako je u vasoj mogucnost.
i da bi pristao na totalni Moneywipe sve sto imam kod sebe kako bi dobio unban za G.P 1.7
I naravno da nastavim i dalje svoju roleplay karijeru na vasem predivnom serveru.

jos jedan put se izvinjavam za prekrseno pravilo koje iskreno nisam znao
jer da sam znao nebi to nikad uradio pa tako da vas molim jos jednom za drugu sansu
ako je u mogucnost uz totalni moneywipe.


unaprijed vam se zahvaljujem.





uz veliko postovanje.

Evion White
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,357
Prekrsili ste G.P 1.7 4x sa biznisom 118, mozemo vam izaci u susret posto su datumi relativno blizu da sada spojimo sve kao 1 full wipe ali imate prekrseno G.P 1.7 jos za kucu koliko sam upucen tako da ce vam se opet ban produziti na 60 dana. Slazete li se?
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
262
Prekrsili ste G.P 1.7 4x sa biznisom 118, mozemo vam izaci u susret posto su datumi relativno blizu da sada spojimo sve kao 1 full wipe ali imate prekrseno G.P 1.7 jos za kucu koliko sam upucen tako da ce vam se opet ban produziti na 60 dana. Slazete li se?
mozete mi objasniti sta znaci "fullwipe" jel se to odnosi samo na novac ili na novac i plus imovina ?
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,357
Wipe novca kako bi vam skinuo ban za ove sad situacije ali cu vam odmah produziti ovo za kucu ako bude validno i to tako da cete opet biti banovani 60d ali onda imate samo jos to (dok provjerim ako je to sve)
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
262
Wipe novca kako bi vam skinuo ban za ove sad situacije ali cu vam odmah produziti ovo za kucu ako bude validno i to tako da cete opet biti banovani 60d ali onda imate samo jos to (dok provjerim ako je to sve)
pisao sam vam u DM. jer imam jos neke prijave koje sam sam sebe prijavio pa da pogledate i da se moze sve u jedan rijesit.
zelim da budem potpuno cist.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom