Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
53123
Players nickname
Patrik Vasquez
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 11, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/3WmXvKIZvAA

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
83
na povu kad sam se približio čulo se 3 2 1, te smatram da je to gp 6.15 zato što je samo mojem jednom kolegi izbrojao i počeli su rokati po svima te sam ja počeo bježati mislio sam zvati policiju ali su me počeli pratiti i ubili su me te mislim da je opet gp 6.15 zato što sam ja otišao iza kuće i onni bi trebali opet brojati jer sam pobjegao
 

Zvone Mosby

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 7, 2022
Messages
115
nisi bio u krugu njegovom di su se culi uslovi brojanja, tvoj problem
 

Azumi Prigozhin

🌖
Player
Joined
Sep 4, 2022
Messages
179
na povu kad sam se približio čulo se 3 2 1, te smatram da je to gp 6.15 zato što je samo mojem jednom kolegi izbrojao i počeli su rokati po svima te sam ja počeo bježati mislio sam zvati policiju ali su me počeli pratiti i ubili su me te mislim da je opet gp 6.15 zato što sam ja otišao iza kuće i onni bi trebali opet brojati jer sam pobjegao
+ Prekrsili ste vi generalno pravilo 6.15 gde 3+ vasih clanova pucaju bez brojanja..
 

LaciGOD

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
74
na povu kad sam se približio čulo se 3 2 1, te smatram da je to gp 6.15 zato što je samo mojem jednom kolegi izbrojao i počeli su rokati po svima te sam ja počeo bježati mislio sam zvati policiju ali su me počeli pratiti i ubili su me te mislim da je opet gp 6.15 zato što sam ja otišao iza kuće i onni bi trebali opet brojati jer sam pobjegao
Ti ako bježiš moraš pobjeći sa posjeda na koji su oni došli i izbrojali, a ti si pobjegao u dvorište na istom tom posjedu. Ovo ti nije važeći report. Poz.
 

Kody Nagato

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
64
Ti ako bježiš moraš pobjeći sa posjeda na koji su oni došli i izbrojali, a ti si pobjegao u dvorište na istom tom posjedu. Ovo ti nije važeći report. Poz.
Naravno prvo treba imat dovoljno ro razlgoa da brojis jel tamo u ovoj situaciji mosby family je doso na nas posjed i kreno nama brojat da se maknemo naravno ovdje mosby famili radi GP 16.5 iz razloga jer nemaju dovoljno rp razloga da nama broje na nasem posjedu plus ovo je baiting takoder
 

Kody Nagato

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
64
Admin koj bude gledao ovu zalbu neka ima na umu da je mosby family doso na posjed od Zero familije prvo dosli su baitat drugo brojali su nam na nasem podjedu dje nemaju dovoljno rp rszloga da se mi maknemo sa naseg posjeda sto znaci da rade GP 16.5 plus ovo je warn na familiju takoder i baiting
 

Azumi Prigozhin

🌖
Player
Joined
Sep 4, 2022
Messages
179
Admin koj bude gledao ovu zalbu neka ima na umu da je mosby family doso na posjed od Zero familije prvo dosli su baitat drugo brojali su nam na nasem podjedu dje nemaju dovoljno rp rszloga da se mi maknemo sa naseg posjeda sto znaci da rade GP 16.5 plus ovo je warn na familiju takoder i baiting
Zasto si ti uopste lider neformalne kad ne znas osnovna pravila ??
 

Kody Nagato

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
64
Zasto si ti uopste lider neformalne kad ne znas osnovna pravila ??
Kaze mi frajer koj u tudem dvoristu bez dovoljno rp razlog igraci vlasniku dvorista govori i broji da se makne iz svog dvorista ajde ako si tolko pametan reci mi koj je tu rp razlog zbog kojeg si ti brojo da se on mora maknut iz vlastitog dvorista
 

LaciGOD

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
74
Naravno prvo treba imat dovoljno ro razlgoa da brojis jel tamo u ovoj situaciji mosby family je doso na nas posjed i kreno nama brojat da se maknemo naravno ovdje mosby famili radi GP 16.5 iz razloga jer nemaju dovoljno rp razloga da nama broje na nasem posjedu plus ovo je baiting takoder
A koje je to pravilo GP 16.5? Ja za to pravilo ne znam. Možda nisam dobro pročitao pravila.
 

Ady Benz

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,413
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
-Dostavi te POV od pocetka do kraja situacije-
-Rok 14h-​
 

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
83
to je cijeli pov i tu nemam šta brate mili dostavljat duži pov jer nemam duži pov i ne postoji jer ja sam bio u garaži i moji su mi javili da su oni došli i ja sam odmah upalio kamericu čim sa mdošo do tamo i jasno se vidi i nemoj te izmišljat toplu vodu vidi se da je čisti 6.15 i on meni nema pravo brojat sat ipo prije panela kao krađa panela jes jaje moje krađa panela koliko ja znam to može 15 min prije panela !!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom