Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
56021
Players nickname
Leon joker
Suspect ID
18988 45675
Date of violation
Jul 11, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/wAIW5YCyoH0

Matejaa1

Player
Player
Joined
Oct 15, 2023
Messages
81
nije njegov problem ja sam ga cuo in game prisao mi je i pitao me je l se cujem i cuo sam ga do tebe je to on je izbrojao lepo vidis u povu a ti sto pricas dok si mrtav bolje povuci zalbu
 

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
83
Joj dečkići moji koliko ja znam da vi ne biste smijeli doći i brojati nama na našem posjedu i dati uslov kao krađa panela brate mili vi možete doći na panele 15 min prije panela a paneli su trebali biti gotovi za 2 sata tj. oko 3 ujutro. Hvala pametni Mosby Family <3
 

Kole-

Player
Player
Joined
Jul 4, 2023
Messages
69
sve u pov
Nemas prijatelje u rl, smrdis ovde na grandu i kempas forum da bi iskalio svoju mrznju sto te maltretiraju u skoli i sto te biju svaki dan, jedini drug ti je kucni ljubimac kog ne pustas iz kavez jer znas da bi i on pobego od tebe kolko si debeo i kolko smrdis
 

Matejaa1

Player
Player
Joined
Oct 15, 2023
Messages
81
Joj dečkići moji koliko ja znam da vi ne biste smijeli doći i brojati nama na našem posjedu i dati uslov kao krađa panela brate mili vi možete doći na panele 15 min prije panela a paneli su trebali biti gotovi za 2 sata tj. oko 3 ujutro. Hvala pametni Mosby Family <3
imali ste jedan panel koji smo i uzeli tkd ne seri mnogo
 

Kody Nagato

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
64
Nemas prijatelje u rl, smrdis ovde na grandu i kempas forum da bi iskalio svoju mrznju sto te maltretiraju u skoli i sto te biju svaki dan, jedini drug ti je kucni ljubimac kog ne pustas iz kavez jer znas da bi i on pobego od tebe kolko si debeo i kolko smrdis
ovaj frajer ocito ovdje prica za sebe ahahahahha
 

Matejaa1

Player
Player
Joined
Oct 15, 2023
Messages
81
plus imas nedozvoljen redux na povu se vide trejceri molio bih da igrac bude kaznjen za koriscenje nedozvoljenih reduxa jer ovo na povu je cist tracer
 

Hare Flow

Player
Player
Joined
Jun 7, 2024
Messages
592
Nakon pregledanog dokaza odlučio sam odbiti ovu zalbu.

Igrac je dostavio POV gdje se cuje da je on brojao
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom