Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zadnja sansa I Mujo Simba ili Abraham Elkhabib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19803
Players nickname
Mouhamed Aruhmadedov
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 13, 2024
Time
00:00
Proofs
x

M32a

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
21
Pozdrav Mujo, mislim da ste vec upuceni sto se desilo sa mojim main accom koji je nedavno dobio unban za G.P 6.22, Ako niste opet cu vam objasniti. Dobio sam unban za G.P 6.22 jer je ban bio namesten i kada sam sav srecan napokon pomislio da cu uci na rs nakon vise od pola godine docekao me RAGEMP ban za "hakovanje". Mogu biti siguran da sam sto posto cist i da nisam citovao niti tada niti sada, u zadnja 2 meseca sam prosao 4 Pc Checka na serverima EN3 i EN2 te da sam uveliko cist i nemam nista. Ja znam i svjestan sam da Vi ne mozete nista uciniti povodom tog bana, takodje je i moj twink nalog perma banovan za G.P 1.1 sto u tom trenutko nisam znao da ne sme da se radi posto su moji tadasnji drugari svi delili accounte medjusobnu i ja sam mislio da je to dozvoljeno pa sam svome drugu dao da igra na mom twinku kad je dobio ban na main nalogu, par meseci posle svi ti moji drugari dobili su perma banove sto ukljucuje i moj twink... Pravim ovu zalbu da vas pitam za vasu dozvolu da napravim treci nalog i da se ponovo mogu zabavljati na RS projektu sa svojim prijateljima. Znam da treci nalog nije dozvoljeno praviti i da to krsi pravila... Medjutim ja sam to ucinio vec ranije i to znate posto sam dobio banove na tim accountima. Jako obozavam i uzivam igrajuci ovaj projekat pa sam iz toga razloga napravio te naloge... Jako mi je zao radi toga i znam da je ovo nesto ne oprostivo i da ne zasluzujem vise nikada zaigrati na ovom projektu. Volio bi kad bi mi dali tu sansu da se iskupim za moje greske i da vam pokazem da sam se promenio. Ukoliko prihvatite ili odbijete potpuno razumijem i jasno mi je ako odbijete. Nadam se da cete razumeti. ( Ukoliko odbijete molim vas nemojte mi banovati forum account posto igram na drugim servrima)
Ugodan ostatak dana Vam zelim.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom