Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32827
Players nickname
Dule Paccov
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Jul 13, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/W9mGCee

dule paccov

Player
Player
Joined
Jul 13, 2024
Messages
2
Postovana Administracijo dobio sam ban za G.P 6.3 svestan sam da sam napravio gresku, ja jesam uzimo oruzije i municiju iz skladista organizacije tu istu municiju i oruzije sam koristio na eventima organizacije, posto nisam imao prime meni je to isto oruzije i municija ispadala tokom smrti na eventu pa sam morao uzeti ponovo iz organizacije kako bih nastavio po propisu da roleplay u organizaciji. Ja se stvarno izvinjavam zbog greske koju sam napravio nebih voleo da prestanem sa grandom jer sam jako stekao dobrih priatelja i proveo mnogo lepih trentuaka na vasem projektu,Molim vas da mi pruzite jos jednu sansu. prihvatam money vipe i sve sto je potrebno jer nisam ovde zbog para nego zbog dobrih priatelja i dobrih ljudi koje sam upoznao,Hvala vam jos jednom na izvdojenom vremenu.
 

dule paccov

Player
Player
Joined
Jul 13, 2024
Messages
2
Kako SAHP dozvoljava da radi covjek bez prime platinum I onda neko bude banovan za to! Ovi mandati LSPD, SAHP, FIB se desavaju neke cudne stvari..... Jos jedno pitanje imas li ti vojnu knizicu?
Ne nisu me pitali za vojnu
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,357
Nalog ostaje trajno banovan zbog laganja i nikad nece biti appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom