Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1838
Players nickname
Arthur Kaan
Administrators nickname
Mihajlo Taylor
Date
Apr 3, 2022
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/75267/

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Slažem se jeste DM , al kako može da mi doda i MG ako nema dokaza za to , lik ne nosi masku mogu da ga prepoznam + razlupana mu soferka nema stakla i još ja pitam jesi li ti taj i taj nisam vikao da je to on. Kao mladji administrator treba da bude kažnjen da zna za u buduće.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,124
Postovanje, mozete li ovdje ostaviti link videa na osnovu kojeg vas je admin kaznio?
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Ovde se ne vidi da on ne nosi masku , al svakako ja sam pitao jel to on nisam govorio da ja to on.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Jeste bio RDM i MG naravno, Sad cu ti kazem zasto je MG

Dolazi on do njegove kuce ili porodice nisam siguran i vi ste tu i pitate ga da li je cone, on je rekao da nije, gde ste tu zakljucili da jeste sto bi imalo logike da je MG po glasu.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
A, izvini tek sam sada provalio da mi je bio smanjen zvuk i da sam cuo isti tvoj glas.Dobices unmute od mn a ovaj tvoj drugar ID:6149 ce dobiti kaznu za MG.Izvinjavam se na mojoj gresci.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
A, izvini tek sam sada provalio da mi je bio smanjen zvuk i da sam cuo isti tvoj glas.Dobices unmute od mn a ovaj tvoj drugar ID:6149 ce dobiti kaznu za MG.Izvinjavam se na mojoj gresci.
Nije mi drugar , više kao komšija , glupo bi bilo da ga jailaš za MG sad jer nisam napravio žalbu na njega nego na tebe da paziš za u buduće a ne da ispravljaš krive drine.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Nije mi drugar , više kao komšija , glupo bi bilo da ga jailaš za MG sad jer nisam napravio žalbu na njega nego na tebe da paziš za u buduće a ne da ispravljaš krive drine.
Nema masku lik , upoznati su 1/1 nemaš dokaza sa ga jailaš za MG kad nije MG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom