Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pogresno donesena odluka | Nemanja Zajcev

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
59307
Players nickname
David Gogingic
Administrators nickname
Nemanja Zajcev
Date
Jul 14, 2024
Time
1:15
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/754841/

Donald Antic

CZV 1312
Player
Joined
Jul 11, 2024
Messages
14

Na ovom linku sam ja prijavio nekog policajca zato sto je uradio frp i rps, na kraju sam ja zavrsio na 180 minuta zato sto sam prekrsio pravilo P.Z.Z 1.1. Da li neko moze da mi objasni zasto sam ja koji kurac dobio 180 minuta za ovo. Slusajte sta je bilo:
RP je poceo pre nego sto smo usli u save zonu jer je nama policajac ispred te garaze rekao da zaustavimo vozilo, moj ortak koji je vozio se parkirao tu na Parkingu. Mi smo krenuli da nadjemo taoca za pljacku ali nas je taj policajac zaustavio. Kada smo se parkirali tu ja sam znao da imam ilegalne stvari kod sebe i jedino sta sam mogao da uradim a da nam pomogne i za kasnije je da uzmem tog policajca kao taoca i da se tako posle ne cimamo da nabavimo taoca. Kao sto se vidi i cuje u snimku ja sam policajcu uperio pusku i rekao mu da digne ruke, on me nije poslusao (nije se plasio za svoj zivot (FRP, RPS)) i izvadio je pusku, ja posto sam se bojao za svoj zivot krenuo sam da pucam u njega jer je RP vec uveliko poceo i imao sam dobar razlog za to, policajac me je ubio jer je nosio pancir a ja nisam. Smatram da nisam trebao da dobijem 180 minuta za P.Z.Z 1.1 jer je RP poceo jos pre save zone i policajac je nas prvi startovao kod save zone tako da bi on trebao da dobije za to. I jos policajac nije ni dobio FRP i RPS iako je on taj koji je prekrsio pravilo. Ako je potreban snimak gde nas je startovao ispred garaze recite mi da objavim na yt i onda posaljem link.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom