Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29770
Players nickname
neznam
Suspect ID
46210
Date of violation
Jul 12, 2024
Time of violation
24:05
Proofs
https://youtu.be/QB32b1EtBr0

mike adlof

Player
Player
Joined
Jul 3, 2024
Messages
7
zamjnjivali smo aute ja lambo on mercedes i trebao mi je na rate dati jos 5m ali sutra dan kad mi je trebao dati nije jer mu je zabavnije skemati ja sam bio posten i dao sam mu lamba na rate i on je drugi dan prodo lamba a nije mi vratio 5m stime da ja njegov mercedes jos imam i ako nije problem da se to rijesi jer nisam zasluzio skem
 

Gogo Black

Player
Player
Joined
Mar 5, 2024
Messages
159
zamjnjivali smo aute ja lambo on mercedes i trebao mi je na rate dati jos 5m ali sutra dan kad mi je trebao dati nije jer mu je zabavnije skemati ja sam bio posten i dao sam mu lamba na rate i on je drugi dan prodo lamba a nije mi vratio 5m stime da ja njegov mercedes jos imam i ako nije problem da se to rijesi jer nisam zasluzio skem
Ti krsis pravilo g.p 6.17
 

Ramzi Vice

Player
Player
Joined
Jan 3, 2024
Messages
232
zamjnjivali smo aute ja lambo on mercedes i trebao mi je na rate dati jos 5m ali sutra dan kad mi je trebao dati nije jer mu je zabavnije skemati ja sam bio posten i dao sam mu lamba na rate i on je drugi dan prodo lamba a nije mi vratio 5m stime da ja njegov mercedes jos imam i ako nije problem da se to rijesi jer nisam zasluzio skem
Bolje ti ovo da obrises
 

Aliraz Armonde

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
124
zamjnjivali smo aute ja lambo on mercedes i trebao mi je na rate dati jos 5m ali sutra dan kad mi je trebao dati nije jer mu je zabavnije skemati ja sam bio posten i dao sam mu lamba na rate i on je drugi dan prodo lamba a nije mi vratio 5m stime da ja njegov mercedes jos imam i ako nije problem da se to rijesi jer nisam zasluzio skem
OBS PLUS VOICECHANGER JUUUUUUUU BANNNNNNNNNNNNNN !!!!!!!!!!!!
 

mike adlof

Player
Player
Joined
Jul 3, 2024
Messages
7
zamjnjivali smo aute ja lambo on mercedes i trebao mi je na rate dati jos 5m ali sutra dan kad mi je trebao dati nije jer mu je zabavnije skemati ja sam bio posten i dao sam mu lamba na rate i on je drugi dan prodo lamba a nije mi vratio 5m stime da ja njegov mercedes jos imam i ako nije problem da se to rijesi jer nisam zasluzio skem ali da ne mislite zamjenjivati mislim on meni prodo mercedesa a ja njemu lamba i jos mi je duzan 5m za lamba ali mi ih nije dao
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1,779
Prije nego sto krenem pregledavati ovu zalbu
Ispravite naslov zalbe
Imate rok 16h da ispravite greske.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom