Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54308
Players nickname
Zox Armani
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 11, 2024
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/Mznu7B3a1yM?si=ajk7Vv_SOdsqcPni

ZoxxOurmoney

Player
Player
Joined
Jun 23, 2024
Messages
6
Draga administracijo,dobio sam perma ban i jako mi je krivo.Kajem se i izvinio sam se više puta osobama kojima sam ovo pocinio i te stvari su im bile vraćene pre bana.Jako mi je zao i grize me savest jer je raspust a ja ne mogu igrati na ovom projektu,nakon godinu dana na ovom projektu sam stekao dosta prijatelja koji svi igraju nažalost bez mene.Stvarno bi zeleo da rp-am sa njima znam da je samo želja ali nadam se da ima nade da dobijem unban.Ja se izvinjavam i neće se ponoviti prihvatam money wipe imam dosta para i smatram da ne trebaju da budu kod mene više jer mi je sad samo bitno da igram sa prijateljima a ne pare.Mujo,Abrahame znam da ćete odbiti ali ja se iz dubine duše izvinjavam neće se ponoviti.Molim vas imajte srca i dajte mi još jednu šansu jer su svi na projektu srećni jer je raspust a zeleo bi i ja sa njima da stvaram nove uspomene.Znam da su velike šanse da odbijete ali imam nađe.Dovidjenja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom