Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Admin Aplikacija I Aldin Verstappen ( za muju )

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2520
Players nickname
Liam Zambada
Administrators nickname
Aldin_Verstappen
Date
Jul 2, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/744458/

Tirke Low

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
23
ostovanje poštovani Abraham i Poštovani i cenjeni Mujo Simba !

Naime... ovim putem sam hteo da vas pitam i da appelujem na sledece... ja sam pre par dana, podnosio admin aplikaciju, u cilju da udjem u administraciju RS Grand RP servera i da poboljšam RP razinu na najmogući način. Da predjemo na stvar... ja inače znam brzo da pišem pa sam bio u žurbi na posao OOC, i žurio sam samo kako bih napisao prijavu admin aplikaciju, nesvesno nisam znao da će biti grešaka zato sto je nisam pregledao vise puta, naime na prvoj mojoj prijavi Rejected - Admin Aplikacija | Tirke Low sam žurio i pogrešio broj pa je ispao pogrešan discord nalog i ispalo da ja uopšte nisam na oficijalnom diskordu a međutim jesam nego sam omašio broj u mom discord nick-u. Pa sam onda kontaktiro dotičnog dragog i prijatnog administratora Gerito Malchiny, i taj admin mi je objasnio o čemu se radi i lepo mi objasnio zašto mi je odbijena žalba i rekao mi je da napišem novu zato sto sam pogresio discord nalog zato sto sam omasio broj, pa sam ja uzeo opet da napišem novu admin aplikaciju prijavu, nakon toga što sam uradio, sam opet brzo pisao i pogrešio sam broj u mojim godina umesto da napišem 16 godina ja sam napisao 17 godina, evo link i od te druge prijave gde sam pogrešio slučajno godine Rejected - Admin aplikacija | Tirke Low, Pa bih ovim putem zelim da kazem da je administracije donela tacnu odluku, i zelim da pitam i ako je moguce da mi se pruzi jos jedna sansa da udjem u administraciju da ne moram cekat mesec dana za novu prijavu, zato sto sam spreman na taj posao i hocu da poboljsam razinu RP-a i da pomognem ovom server-u koliko god je moguce u mojoj moci.

Hvala Mujo na citanju moje prijave.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom