Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
36202
Players nickname
Henry Ne znam prezime
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 15, 2024
Time
00:00
Proofs
www.youtube.com

Youngstar0555

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
237
Pozdrav Mujo i Abrahame , Pisem un ban apeal ko zna i koj put za moj twnik account, Na twnik accountu sam banovan skoro 10 meseci,Upitanju je bila pocetnicka greska ja igricu toliko nisam igrao i nisam znao da ne smem prebacivati sa twnika na main i obrnuto. Mnogo mi je zao sto se to desilo i mnogo mi nedostaje igranje na twnikiju, na njemu sam upoznao mnogo ljudi i mnogo sam pomagao mojim prijateljima u rp-u, Opet kazem mnogo mi je zao sto sam to uradio jer nisam znao za to pravilo da ne sme da se radi.
Trenutno mi je mnogo zao sto nemam pristup svome twnik nalogu da nekada udjem da malo odigram neki event ili bilo sta da radim u rp-u. Nisam imao puno itema i para na twniku ali opet bilo mi je dovljno to sto sam imao. Ja vas molim za bilo kakvu sansu ili ako je potreban money wipe ili nesto samo da dobijem un ban.
Puno mi nedostaje twnik i opet ponavljam puno mi je zao nebih to nikad uradio da sam znao pravila, ja bih voleo da mi izadjete u susret i obecavam ako mi date sansu vise nikad se to nece desiti niti cu pomisliti da uradim tako nesto.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom