Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Mass MG, FearRP, RDM (G.P. 6.15) I FIB

Your ID
17521
Players nickname
Joe Cold
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 16, 2024
Time of violation
2:30
Proofs
https://youtu.be/2jBu-GbssX8

AndrewTate

Player
Player
Joined
Nov 26, 2023
Messages
66
Draga administraciju to jest kako vec gledate dobar dan / jutro. Vec danima imam problema sa ORG FIB zbog masovnog krsenja pravila---> RDM MG FEARRP
Jako mi je zao sto ovo moramo ovako rijesavati te nadam se da nikoga necu uvrijediti ovime.


EVO PRIMJER KRSENJA PRAVILA FIBA:

1. -------------->
Approved - Mass PG, FearRP i FailRP I ID: 48896 ------>
2. -------------->
3. (DANAS) ----->
4. (DANAS) ----->



Naime ovo se dešava jako često te nekad ne uspijem snimiti da se zalim i okacim, nekad mi bude zao pa ne kacim al ovo je sad preslo svaku granicu.
Da pređemo na moju žalbu:
Sve se ljepo vidi, biću kratak: kidnapiramo ga, kolega ga dize ja mu uzimam GPS I KOMUNIKACIJU. Dalje u povu se vidi kako NITKO NE PRATI. Onda samo od jednom navala i pucanje bez brojanja DOK MI DRZIMO PUSKE NA KOLEGI ( NESMIJU PUCAT--- KRP, FAILRP ). Pravilo kao i sa talacke nesmiju pucat dok mi drzimo pusku na kolegi. Pogledajte POV i odlucite. Također možete zatražiti pov od agenta posto moraju snimati.




Također želim reći da ovo ne mora biti greška lidera VEĆ zapošljavanja ljudi preko veze i ljudi koji neznaju osnovna pravila a kamoli GRAND pravila.



Apelujem da se ova žalba uzme kao WARN na organizaciju jel su vrlo ne ozbiljni i ovakve stvari se dešavaju svaki dan. Te vam preporučujem da ovo NE OPROSTITE i to je to od mene. Hvala administraciji na utrošenome vremenu na ovoj žalbi.

NEKA SE KAZNI SVAKI OFFTOPIC, VRIJEĐANJE I SLIČNO.
 
Last edited:

Vidoje Kalasnjikov

Player
Player
Joined
Jan 22, 2024
Messages
134
Niste uopste kompetentni da pricate o krsenju pravila, posle onih NLR, CL, i G.P. 6.15, ocigledno nemate blage sta radite :sleep: i ovaj MASS MG, je l sa vase strane?
 

Daniel Hesoyam

No Risk, No Story.
Player
Joined
Sep 18, 2022
Messages
123
E ovako tebi celo vreme je ugasen zvuk igrice gde kako bi namerno nabio warn na org na povu jasno se cuje samo zvuk discorda i to vi sami self reportate.
 

Stefan Montana

Player
Player
Joined
Jul 22, 2022
Messages
10
Cim smo dosli niko nije imo puske na taocu imali smo pravu plus mass MG i nije pricao dok je pretrazivao navlacim rukavice plus cuje ti se discord kad si umro
 

Aleksandar Papic

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
272
Draga administraciju to jest kako vec gledate dobar dan / jutro. Vec danima imam problema sa ORG FIB zbog masovnog krsenja pravila---> RDM MG FEARRP
Jako mi je zao sto ovo moramo ovako rijesavati te nadam se da nikoga necu uvrijediti ovime.


EVO PRIMJER KRSENJA PRAVILA FIBA:

1. -------------->
Approved - Mass PG, FearRP i FailRP I ID: 48896 ------>
2. -------------->
3. (DANAS) ----->
4. (DANAS) ----->



Naime ovo se dešava jako često te nekad ne uspijem snimiti da se zalim i okacim, nekad mi bude zao pa ne kacim al ovo je sad preslo svaku granicu.
Da pređemo na moju žalbu:
Sve se ljepo vidi, biću kratak: kidnapiramo ga, kolega ga dize ja mu uzimam GPS I KOMUNIKACIJU. Dalje u povu se vidi kako NITKO NE PRATI. Onda samo od jednom navala i pucanje bez brojanja DOK MI DRZIMO PUSKE NA KOLEGI ( NESMIJU PUCAT--- KRP, FAILRP ). Pravilo kao i sa talacke nesmiju pucat dok mi drzimo pusku na kolegi. Pogledajte POV i odlucite. Također možete zatražiti pov od agenta posto moraju snimati.




Također želim reći da ovo ne mora biti greška lidera VEĆ zapošljavanja ljudi preko veze i ljudi koji neznaju osnovna pravila a kamoli GRAND pravila.



Apelujem da se ova žalba uzme kao WARN na organizaciju jel su vrlo ne ozbiljni i ovakve stvari se dešavaju svaki dan. Te vam preporučujem da ovo NE OPROSTITE i to je to od mene. Hvala administraciji na utrošenome vremenu na ovoj žalbi.

NEKA SE KAZNI SVAKI OFFTOPIC, VRIJEĐANJE I SLIČNO.
Moraju snimati u slucajevima advokata. Pusku na Sapovom clanu niste drzali, i takodje to nije bio fib-ov clan
 
Top Bottom