Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Troll sa car sharing | 28427

Your ID
5500
Players nickname
Tommy Parker
Suspect ID
28427
Date of violation
Jul 16, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/LR9Oft31YNs

HopeDope

Player
Player
Joined
May 16, 2022
Messages
22
Prica pocinje od kad je meni prepusteno ovo mesto od strane vlasnika koji je i drzao ovo mesto, javio mi se doticni 28427 u DM kako je video da sam ja pomerio auta i da je od inata to mesto njemu ostalo u glavi i sad bi opet ponavljam od INATA i rasprave sa predhodnim vlasnikom ovog mesta on meni da nasteti i meni da baguje auta. Prvo sam bio dobro namjeren i ponudio mu ugovor ali kad sam video da je njemu stalo do rasprave prekinuo sam kontakt i pustio da vidim sta bi on uradio, tu je on poceo da meni preti kako bi on mogao da meni baguje auta i da lepo obojca dobijemo ban, sto bi dobili obojca ban kad on meni baguje auta? Vidi se u dokazima gde on meni pise da ce lepo on sam resiti na nacin koji je trenutno uradio a to je da postavi auta tamo gde su moja i da meni baguje auta.. Kao sto sam i naveo u dokazima se lepo vidi da ima mesto za njegova auta pored ali je on tu od inata i samo da bi pravio probleme... Hocu da se ovo resi jer mu nije ovo prvi put da se svadja sa vlasnicima ovog biznisa.
 

Denis2

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Mar 2, 2024
Messages
18
Pozdrav Thommy,

12.7 odmah sam napisao Gerritu jer je on bio moja poveznica sa tobom, rekao je da su ti parking mjesta od "sharinga poklonjena" što banovan igrač ne može nikom pokloniti.

Ignorisao si me danima, nisi htio nikakav dogovor, nisi htio ni da mi odgovoriš što tvoj pov i dokazuje.

Carlos Malchiny je u tvoje ime 40 minuta pričao dok si ti kačio žalbu na forum, nisi htio da dođeš u voice, nisi htio da odgovoriš na poruke i tako dalje, jer te jednostavno boli briga za dogovor koji se mora ostvariti između vlasnika sharinga.

Ostale informacije, dokazi i tako dalje poslani su Muji u DM, pa neka on odluči šta će uradit s tobom i sa mnom.

Pozdrav od Coby-a.

Ps. pišem ovaj odgovor u Coby-evo ime, jer mu je forum nalog privremeno banovan.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
256
Interesantno da se ista priča 3 puta ponavlja.
Mislim da ID 28427 nije ništa naučio posle svog bana za trolanje rente.
Tako da bi ovaj put morao da dobije na 30 dana ban.
Tu potvrđuje sam da iz inata baguje auta
I da je svestan toga da moze dobiti ban
a također šteti projektu i kvari
Izgled projekta.

ID 28427 je osoba koja pali rentu i koja gura rentu a žali se kod administracije.
A šta je najgore da on preti još igraču sa banom.

Kao prvo Čorbi poznat po G.P 1.6
to mjesto drži Sharing 3 (Alex Morato ID 44)
od početka servera bolje reč od kad je glavna bolnica promjenila ulaz
I tako sam ja kupio tu rentu sa tim mjestima.
Tada ti nisi ni postajao na serveru.
Ne laži!!!

Kao drugo:
Tommy ne mora se tebi uopće javljat ili se sa tobom dogovarat na koje mjesto će on postavljat svoju rentu.
Ja sam se njemu javio jer to mjesto sam ja držao preko 1.5 god i rekao kad isteče da preuzme.
Šta sad tu ne razumiješ ?
Ko si ti da se on tebi mora javljat i pitat koje mjesto smije on da preuzme ?
Ti si normalan dečko !!

Na POV se vidi da Sharing 1 tu več stoji i
da je ti guraš da postavljaš svoju rentu.
tako da možeš lagano ići spavat.

nek priča Čorby priče kolko hoće
To mu je strategija samo kako bi on dobio to šta on hoće.
Ovo mu nije prvi put već treći!

A pre toga dok je držao sharing 5
Koj je platio sa RL CASH
Bila ista priča sa drugim vlasnicima.

sad može samo on dobiti ban jer ti imaš POV.
i Mujo će pregledat logove kad su stavljene rente.

Čorba kakve dokaze ti šalješ Muji 😂😂😂😂
Jer vidiš da čovjek ima najbolji dokaz.

nadam se da će Mujo sada ovo pregledati malo drugačije.
Jer ovakvi ljudi kao ID 28427 ne bi smjeli biti vlasnici Rente.
 
Last edited:

bozinho1

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
133
Čuvajte se ovih Malchinya.
Ovaj Carlos Malchiny je daleko najveći smrad na cijelom Grandu. Mali plačljivko koji će ti utjerat karu i kad se najmanje nadaš.
Tommy s druge strane glumi dobričinu i šuti cijelo vrijeme, kao svima dobar, a skupa sa svojim taticama Carlosom i Gerritom ti uvaljuje karu.

Imaju jako puno prljavštine na sebi, samo ju treba dobro iskoristiti.

Oprezno s njima i good luck. (piše osoba koja si je mjesceima bila s njima kao brat, tkao da sve jasno)
 
Top Bottom