Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
15275
Players nickname
Nikola Young
Administrators nickname
Saitama Shimano
Date
Jul 15, 2024
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/kDY9_AQimgs?si=ty2Q33UAK5MVpqSp

Dzoni12

Player
Player
Joined
Jul 11, 2023
Messages
39
Postovana administracijo dobio sam kaznu za 6.15 jer sam krenuo pucati policju jer su me zaustavili znam da sam krekrsio pravilo a i tako znam da policajci trebaju isto dobiti kaznu jer su oni me pucali i sto tako bez brojanja koliko znam a vi to vidite i dobro utvrdite.
 

Tahir Kristal

Player
Player
Joined
Dec 11, 2023
Messages
280
Postovana administracija dobila sam kaznu za 6.15 jer sam krenuo pucati policiju jer su me zaustavili znam da sam kresio pravilo ai tako znam da policajci trebaju isto dobiti kaznu jer su me oni pucali i sto tako bez brojanja koliko znam a vi to vidite i dobro utvrdite
Oni ovdje nisu prekršili pravilo G.P 6.15 jer državni službenici imaju pravo da uzvrate paljbu ako neko prvi otvori na njiha u ovoj situaciji si ti otvorio paljbu na njiha i samim time prekršio pravilo G.P 6.15.
 

Dzoni12

Player
Player
Joined
Jul 11, 2023
Messages
39
Oni ovdje nisu prekršili pravilo G.P 6.15 jer državni službenici imaju pravo da uzvrate paljbu ako neko prvi otvori na njiha u ovoj situaciji si ti otvorio paljbu na njiha i samim time prekršio pravilo G.P 6.15.
lik ni nezna da napise tacno pravilo on je napisao 6.15 umesto G.P .6.15
 
Top Bottom