Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Aplikacija za Asistenta Administracije | Ilijas Junior

Rejected
Status
Not open for further replies.

Ilijas Vercetti

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
130
Informacije
1. Vaše ime IRL: Ilija
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Jako zavisi od obaveza ali u vremenskom periodu od 10:00 do 22:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 4h
6. Vaš Discord: ilijas_s
7. Vaše ingame ime: Ilijass Junior (mozda je sa 1 S ime)
8. Vaš ID: 47027
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: / / /

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto sam dosta vec dosta dugo vremena RP igrac na ovom projektu i mislim da sam itakako sposoban za rad kao Administrator i zelim pomoci igracima kao i samom serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Aktvian odlicno poznajem pravila servera, dosta iskustva i vremena provedeno na serveru
3. Koje su vaše najveće slabosti? Sto se RP-a tice, nema.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne

Sto se tice IG kazni, zelim navesti da je prethodna ig kazna skinuta, i takodje da ako imam neku u skorijem vremenu( 1 mesec) da sam na moru i dok se vratim nece je biti.

Takodje sam vec prosao ispitivanje za administratora, i receno mi je da se javim opet kad budem imao vise vremena odnosno budem aktivniji.
Hvala.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom