Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal za G.P 6.22 | Roksa Shadow

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50507
Players nickname
Roksa Shadow
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Apr 2, 2024
Time
16:30
Proofs
NEMAM

Roksinjo

Player
Player
Joined
Jun 10, 2024
Messages
14
Pozrav Mujo.

Ja sam igrac Roksa Shadow.

Dobio sam ban na moj main account radi kradje iz fam vozila banao me je Tefo Koturic.

LINK S FORUMA:



Naime ja sam banovan zbog kazne za G.P 6.22 na 60 dana prije par mjeseci te sam odustao od ovog accounta i napravio novi.
Na novom accountu sam igrao par mjeseci i napravio jos jedan jeli zab zbog tog accaunta na moj glavni main dobio PERMA BAN razlog NEW MAIN
kada sam otvorio treci twink misleci da imam 2 jel se ovi prvi u mojoj glavi nije racunao izveo sam s oba G.P 1.8 komunicirao sam izmedju 2 accounta te dobio ban na oba twinka. Naime to nije bilo nista strasno samo sam u jednom accu bio u SAHPU a u drugom acc u VLADI te sam sav novac stavjao na fam racun.
Te sam kasnije kad bi nam trebalo meni ili drugu dizao taj novac. Shvatio sam svoju pogresku i ispricavam se cjeloj Administraciji.

Zelio bih dobiti un ban i nastaviti uzivati na serveru postujuci sva pravila. Postovati cu odluku Administracije ma kakva god ona bila


HVALA!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Odbijeno, skam zalbe nisu appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom