Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected leader of the los santos vagos | Kimi Changretta

Rejected
Status
Not open for further replies.

kimilica

Player
Player
Joined
Jul 22, 2024
Messages
9
Informacije

1. Vaše ime IRL Milos
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 5-9h
5. Vaš Discord karaulica
6. Vaše ingame ime Kimi Changretta
7. Vaš ID 8621


1. Lider za..... Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


2.1 Sposobnost Motivisanja i Vođenja Tima
: Mogu inspirišem i motivišem druge igrače, što je ključ za uspeh svake organizacije. Kao lider, znam kako da komuniciram sa članovima tima, delegiram zadatke i podstičem saradnju i timski rad. Moj entuzijazam i posvećenost će podići moral bande i podstaći sve članove da daju svoj maksimum.


2.2Bogato Iskustvo u Kriminalnim Aktivnostima: Tokom svog vremena na serveru, stekao sam bogato iskustvo u raznim kriminalnim aktivnostima, uključujući pljačke, trgovinu drogom, otmice i sukobe sa drugim bandama. Ovo iskustvo mi je omogućilo da razvijem duboko razumevanje kako funkcionišu operacije u svetu kriminala na serveru. Takođe, znam kako da izbegnem zamke i maksimizujem profit, što će doprineti rastu i uspehu Vagos bande pod mojim vođstvom.

2.3 Posvećenost i Odgovornost: Moja posvećenost Vagos bandi je neprocenjiva. Spreman sam da uložim svoje vreme i trud kako bih osigurao da naša banda raste i napreduje. Preuzimam odgovornost za sve svoje postupke i postupke tima, što pokazuje moju ozbiljnost i pouzdanost kao lidera.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


1.Organizovanje Unikatnih i Kreativnih Eventova: Planiram organizovati unikatne i kreativne događaje koji će obogatiti iskustvo roleplay-a. Ovo uključuje složene misije, tajne operacije, interne takmičenja i priče koje će članove angažovati i motivisati. Na ovaj način, članovi će se više uživeti u svoje uloge, što će doprineti ukupnom kvalitetu roleplay-a i stvoriti dinamičnu i uzbudljivu atmosferu unutar bande

2. pravila i stvari koji mora igrac da zna da bi se pridruzio vagosima:
1.igrac mora da ima minimum 13godina(OC)
2. igrac mora da ima minimum 15godina(IC)
3.svako od novih clanova mora biti strogo proveren kako nebi na kraju organizacija ispastala potencijalnim warnovima
4.samo ja i moja 2-3 zamenika ce moci da ubacuju ljude u ogr




rankovi
1.suspend
2.new gangster
3.gangster
4.grafiti team
5.grafiti team leader
6.gheto controler
7.corner boss
8.enforcer
9.turfer
10.capo
11.O.G
12.CO-LEADER
13.LEADER


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom