Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21837
Players nickname
Laza Smoketour
Administrators nickname
Gerrito Malchiny
Date
Jul 23, 2024
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/765364/#post-2704907

Laza Neunistijanovic

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
263
Dobar dan administracijo, danas sam dobio ban za G.P 1.4 ja posedujem 2 accounta na jednom epic games nalogu. ID-evi su 21837 i 48024 ne posedujem ni jedan account vise od toga niti znam kako je moguce. Niko nema moj epic games account i ne znam kako je moguce da krsim ovo pravilo. Molio bih administraciju da provere da u pitanju nije neka greska ili korupcija, jer stvarno ne znam za bilo koji account od ova 2. Ukoliko je greska u pitanju voleo bih da dobijem unban bez ikakvih posledica i po mogucnosti bez gubljenja neformalne organizacije, posto sam lider iste. Pre 7 dana sam bio reportan za isto ovo pravilo i zalba je odbijena, verujem da su mi i logovi bili gledani kada sam se prijavio za lidera neformalne organizacije, u medjuvremenu nisam prekrsio ovo pravilo niti sam imao potrebu da prekrsim. Mislim da je ovo cak i korupcija jer je administrator zalbu pogledao za 1 minut i mislim da je ovo cisto namestanje bana, jer sam novac koji imam i koji bih imao kada bih prodao neke iteme pozajmio novac Ahmedu Bombi za bidanje Car Sharinga koji ce izaci na aukciju u buduce vreme. Mislim da su u ovo ukljucene i irl pare jer je Gerrito Malchiny blizak sa Danielom Zampom ID 31. Iako mislim da je ovo greska administratora ili korupcija, ako se ispostavi da sam stvarno prekrsio ovo pravilo, stvarno mi je zao i kajem se zbog toga iako ne znam koji je taj treci account, takodje ako je tako pristajem na unban sa money wipeom. Hvala.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom