Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
60289
Players nickname
Ivan Prizmic
Administrators nickname
Bigy One
Date
Jul 23, 2024
Time
18:00
Proofs
Nema Dokaza

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
22
Maloprije sam zvao nekog admina i rekao mi je da me je Bigy One stavio u zatvor radi UB Unreal Behavior,a nema se niti dokaza niti me je itko prijavio taman sam gledao postove na forumu i kao treca stvar Admin mi je rekao po ime Djole_Alcapone da se to dogodilo u 18:00h popodne. Moja dobra administracijo ja sam izasao sa servera u 16 ipo i posao AFK i posao u grad tako da je nemoguce da sam mogao uopce biti doma niti blizu PCa i sada sam usao maloprije i moram lezati skoro 3 sata u zatvoru i izbacen sam iz porodice. Trazim objasnjenje i dokaze ako nemate dokaze trazim da se nesto napravi po istome i rece Administratoru po imenu Bigy One da nemoze random ljude koje nisu uopce u gradu tako izbacivati trpati u zatvore i tako dalje,inace on svoj posao admina neprihvaca uopce ozbiljno i sprda se sa serverom i sa ljudima.
Hvala i Lijep Pozdrav.
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
22
Dragi ljudi da vam dodam gore sto sam napisao da sam posao AFK nemislim da sam bio na serveru pa posao AFK nego sam ugasio kompjuter i posa iz svoje sobe iz kuce u grad. Da se nismli da sam AFK na serveru dok sam u gradu bio. Jer vidim ljudi mi govore da nebi krivo protumacili. Ja sam posao 16:30 oko toliko ca ugasio komp. Admin Djole mi govori da se 18:00 to dogodilo,a ja sam se vratio tek u 22:00 nazad zato ljudi to je nemoguce.
 

Prizma

Player
Player
Joined
Jun 6, 2024
Messages
22
Donesite vas zakljucak,ali eto zamolio bi vas,ako bi mogli provjeriti ili nes prije donesenja zakljucka,jer nije prvi put da sam svjedok istog događaja, Da podjem i da me nema cak i po par dana na serveru i da se vratim,da sam u jailu i da bas bilo koga tko pitam da nitko od admina nezna sto je bilo a Jail je validan a nezna se razlog,jer bas sam provjerio nema nigdje slike videja nicega i cak sam zvao admine i pitao nitko nema pojma nista i razumno je da sam ovako ogrocen,nadam se da me svacate.
Hvala Lp
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom