Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
47957
Players nickname
Dragan Legijaa
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 23, 2024
Time of violation
23:11
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=TIO1kiSw8Vg

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
34
cijela situacijaaaa
Ne znam koliko cijelija situacija može biti. Došao je s autom i vi ste počeli pucati po njemu. PS: Znam da vas u toj familiji ima koji ste stariji momci, pa mi ovo tek sada nije jasno. Očekivalo bi se od neke djece, ali od vas koji ste stariji i znate pravilni RP, ovo je stvarno čudno. Pozz.
 

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
34
Č
Sve se vidi u pov kako je Berlusconi on top ZNACI STRASNOOO

Ne znam koliko cijelija situacija može biti. Došao je s autom i vi ste počeli pucati po njemu. PS: Znam da vas u toj familiji ima koji ste stariji momci, pa mi ovo tek sada nije jasno. Očekivalo bi se od neke djece, ali od vas koji ste stariji i znate pravilni RP, ovo je stvarno čudno. Pozz.
Pogotovo ti Tylere znam da si dobar lik i stariji tako da ne vidim čemu ovo???
 

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
142
Ne znam koliko cijelija situacija može biti. Došao je s autom i vi ste počeli pucati po njemu. PS: Znam da vas u toj familiji ima koji ste stariji momci, pa mi ovo tek sada nije jasno. Očekivalo bi se od neke djece, ali od vas koji ste stariji i znate pravilni RP, ovo je stvarno čudno. Pozz.
da sam ja bio tu nabio bi vam 2 warna
 

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
34
Nemam ja pojma druže ni šta je bilo , ali ako su mi Mimi i Johnny tamo , znaci da ste nesto napravili . Ta dva lava ne izlaze iz jazbine tek tako ....
Al si me nasmijao🤣, ma gledaj, nismo ni mi savršeni, ali daj brate da igramo jebemu igricu ko ljudi, a ne da se nabušavamo i kvarimo RP i pravimo si užitak kvarenjem igre druge strane. Jbg, uživaj.
 

Johnny_Lahantaestamuloca

Slusaj staroga al ne idi po njega.
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
128
Al si me nasmijao🤣, ma gledaj, nismo ni mi savršeni, ali daj brate da igramo jebemu igricu ko ljudi, a ne da se nabušavamo i kvarimo RP i pravimo si užitak kvarenjem igre druge strane. Jbg, uživaj.
Pa da se ponasate kao normalni ljudi a ne kao deca od ovoga nista nebi bilo, a ne tvoji da me pucaju na OOC event pre ulazak u zonu sa kratku shotku :)
 

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
34
Pa da se ponasate kao normalni ljudi a ne kao deca od ovoga nista nebi bilo, a ne tvoji da me pucaju na OOC event pre ulazak u zonu sa kratku shotku :)
Jel imaš dokaz toga? Ako imaš dat ću ti svoju bubicu, pa mi fino pošalji, te ako je to istina uz validan dokaz, članovi će biti kažnjeni i dobiti ćeš moju ispriku. Disc: rroman
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,224
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Neformalna organizacija - Vendetta dobija WARN za krsenje pravila G.P 6.15(3+clana).​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom