Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Karll Pluxury

Rejected
Status
Not open for further replies.

LazarT

Player
Player
Joined
Jun 27, 2024
Messages
6
1. Vaše ime IRL: Lazar Tosic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 7-12h
5. Vaš Discord: karll1234
6. Vaše ingame ime: Karll Pluxury
7. Vaš ID: 41305

Dodatne informacije

1. Lider za Los Santos Vagos


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


-Dugo vremena sam u serveru i prosao sam kroz dosta kriminalnih radnji i dosta kriminalnih organizacija i doneo sam odluku da probam da preuzmem neku od njih tojest Los Santos Vagos. Imam dosta iskustva u kriminalnim organizacijama i u dosta od njih sam bio veliki rank poput: Co-Leader,Consigliere,OG...

-Ja kao Leader kriminalne organizacije pokusavao bi da sve situacije budu po pravilima i forsirao bih da se sve svodi na RolePlay.Svako ko zeli da udje u organizaciju morace biti detaljno ispitan i imati minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC). U mojoj organizaciji bilo bi STROGO zabranjeno nepostovanje ostalih clanova organizacije ne bitno koji je rank HC ili SUSPENDED , ne bih dopustavao ni jednom clanu da bude Toksican. Na ovaj nacin ROLEPLAY u organizaciji bi bio na mnogo vecem nivou.

-Turferi bi bili ljudi koji su detaljno ispitani i u koje imam veliko poverenje. Pozvao bih ljude za koje znam da imaju iskustva pucanjem i iskustva sa turfom u bliskoj proslost. Sto se tice High Comand-a to bi dobijali ljudi u koje imam poverenje, koji su duzi vremenski period proveli u organizaciji i ljudi koji su sposobni da odrzavaju akcije poput: talacki, gun store, 24/7. Ovim putem HC bi znale kako da se bave ostalim clanovima i kako da postupaju u odredjenim trenutcima.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


1.Posle uspeso odradjene akcije delio bih bonuse svima koji su ucestvovali
2.Svaki clan moje organizacije ne bi sme biti toksican prema ostalim clanovima, u suprotnom dobice odma kick iz organizacije
3.Minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC) tako bi role play bio na vecem nivou
4.Clanovi organizacije bi morali biti ozbiljni na akcijama
5.Svako ko zeli da udje u organizaciju bice detalnjo ispitan
6.Pokusao bih da imam dobre odnose sa ostalim kriminalnim organizacijama i ponekad odrzavati neke akcije sa njima
7.Ukupno bi bilo 15 HC smatram da je to dovoljno za odrzavanje svih akcija


RANKOVI:
1.Suspended
2.New bie
3.Yellow gangsta
4.Gangsta
5.Grafit Team
6.Grafit Team Leader
7.Husler
8.Dealer
9.Turfer
10.OG
11.Consigliere
12.Co-Leader
13.Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom