Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
128
Players nickname
Carlito_Brigante
Administrators nickname
Napal Fedorov
Date
Jul 21, 2024
Time
02:00
Proofs
https://youtu.be/A-Qi1hDCSGo

Carlito_Brigante

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
15
Dragi Abraham i Mujo

Pisem vam da bih posalo zahtev za unban na mome GrandRP akauntu. moj id je 128(Carlito Brigante), dobio sam ban 21.07.2024 u 02:00 zbog anti cheata code #1004. Bio sam u areni sa familijom Berlusconi u 01:30 pucali smo se i izveo sam prekidanje oruzja koji omogucava brze pucanje iz revolvera. Nisam pretpostavio da ce anti cheat skenirati kod za varanje i zeleo bih da izvinem krivo mi je jako zbog toga nije mi to bila namera.

Zelim javno i iskreno iskazati svoje zaljenje zbog mog loseg ponasanja i uveravam vas da nisam hteo prekrsiti ni jedno pravilo servera i zajednice. Shvatio sam ozbiljnost situacije i spreman sam poduzeti sve potrebne korake kako se ne bi vise ponovio takav incident.

Ponovo sam pogledao pravila pravila servera. Spreman sam postivati pravila i obecati da se vise nece ponoviti.

Ljubazno vas molim da prihvatite moje izvinjenje i pogledate moj racun. Naucio sam na svojim greskama i uvek cu ceniti i secati se svih pozitivnih i lepih stvari sa GrandRP servera.

Hvala vam na odvojenom vremenu i razumevanju.

Srdacan pozdrav

Carlito Brigante | 128
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,100
Odbijeno, POV kada ste dobili ban je potreban da se vasa zalba uzme u razmatranje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom