Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1013
Players nickname
Lucia Alonso
Suspect ID
60139/55454/53348
Date of violation
Jul 24, 2024
Time of violation
14:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ZsweBUX9VQ8

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
101
Zalba na SAHP pripadnike kao i samu organizaciju!
1. MG nisu znali ko sam jer sam imala masku u vozilu
2. PG nisam imala tablice vozila ne znam kako su uopste mogli da mi napisu poternicu i kaznu takodje!
3. CR udarali su me vise puta vozilom kao sto mozete videti na snimku!
4. Dobila sam blacklistu iz organizacije jer sam rekla da cu okaciti kolegu na forumu za vredjanje sto i jeste tako bilo ali u OOC radiu. Sto se smatra isto MG-om i FailRP koji je kolega uradio. Takodje bez odobrenja kuratora koliko znam ne moze kikovati clanove organizacije! Posto ima u pravilniku pise to ali niko ne postuje ocigledno.
IDEVI igraca su vam ispisani u suspect ID koji su prekrsili ova pravila hvala na razumevanju.
Link slike gde dobijam blacklistu radi OOC radija:
:cool:
 

MateoCi

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
36
eto dokaza zasto si dobio poteru
mogu takodjer i duzi pov i da se diskutovalo s ostalom hc oce li biti black listi i ostalo a nije htjela doc 10-1 da vrati stvari
 
Last edited:

karlocortex

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
127
Sve je lijepo prikazano i receno ti. Nemoj se praviti da ne znas nista, kad znas sve. Nisi se odazivala na 10 1 nisi postivala hc nisi nista. Vrijedjas kolege preko radia, saljes nas sve u pm. Normalno da ces dobiti bl. Okaci pov od POCETKA DO KRAJA. A za to ooc vrijedjanje si vec kacio/la i to je rijeseno. Svi su te zvali na radio da dodjes nikog ne postivas
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
101
Sve je lijepo prikazano i receno ti. Nemoj se praviti da ne znas nista, kad znas sve. Nisi se odazivala na 10 1 nisi postivala hc nisi nista. Vrijedjas kolege preko radia, saljes nas sve u pm. Normalno da ces dobiti bl. Okaci pov od POCETKA DO KRAJA. A za to ooc vrijedjanje si vec kacio/la i to je rijeseno. Svi su te zvali na radio da dodjes nikog ne postivas
Kako da postivam korumpirane kolege koji me krive za nesto sto nisam uradila bravo!
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
101
A ono sto vi znate da radite jest da se naljutite i kaci te nas sve jer ne mozete podnjet to sto smo mi upravu
Ja da ste u pravu nebi ali po mom misljenju je da iskoriscavate poziciju u svoju korist kako bi ostetili nekog ili povredili na koji god nacin samo kako bi ste se izvukli ja kao 29 rank u LSPD-u sam imala postovanje prema svima samo vi ne mozete imati super! Ja uvek gledam maksimalno situaciju i sagledam sta se desava unapred i znam neke stvari 3 koraka uvek unapred jer vi ne mozete biti kao ja nikad ali bas nikad. Uvek ce tako biti da se svadjate zbog toga sto ste veci cin i mozete da se izivljavate nad drugima to je ono u cemu se zapravo radi ovde. Kayn_Darkin Moze da vam potvrdi covek koji je imao najbolji FIB i osvojio dva pikachu-a za koja vi mozete da sanjate samo toliko od mene! I ne zaboravite nikad necete uspeti da kontrolisete ljude dok god se ovako budete ponasali i necete uspeti u nicemu samo svadja i tjt.
 

Hare Flow

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jun 7, 2024
Messages
293
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu situaciju

-Vezano za BL iz SAHP-a dobio si sa razlogom uz odobrenje lidera...
-Molimo dostavite POV od početka do kraja situacije,
IMATE ROK 12h
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
101
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu situaciju

-Vezano za BL iz SAHP-a dobio si sa razlogom uz odobrenje lidera...
-Molimo dostavite POV od početka do kraja situacije,
IMATE ROK 12h
Koliko ja znam pravilo je uz odobrenje kuratora ne lidera sada cu vam i naci to. 1.7 Lider organizacije ima pravo otpustiti zaposlenike svoje organizacije ako je izgubio je svako povjerenje u njih uz odobrenje kuratora.
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
344
Koliko ja znam pravilo je uz odobrenje kuratora ne lidera sada cu vam i naci to. 1.7 Lider organizacije ima pravo otpustiti zaposlenike svoje organizacije ako je izgubio je svako povjerenje u njih uz odobrenje kuratora.
To vazi samo ako se izbacuje veci broj igraca iz organizacije
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
101
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu situaciju

-Vezano za BL iz SAHP-a dobio si sa razlogom uz odobrenje lidera...
-Molimo dostavite POV od početka do kraja situacije,
IMATE ROK 12h
I nisi takodje odgovorio za ova dva clana koja su prekrsila pravilo MG-a,PG i CR
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom