Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

LazarT

Player
Player
Joined
Jun 27, 2024
Messages
6
1. Vaše ime IRL: Lazar Tosic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-12h
5. Vaš Discord: karll1234
6. Vaše ingame ime: Karll Pluxury
7. Vaš ID: 41305

Dodatne informacije

1.Lider za Blood Street Gang


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Na serveru igram vise od godinu dana i bio sam u dosta crime organizacija u dosta njih sam bio veliki rank poput: Co-leader, Consigliere, OG... Znam kako da ROLEPLAY u mojoj organizaciji bude na vecem nivou i znam ucinim da akcije (poput: talacki, 24/7, gun store) budu na vecem ROLEPLAY nivou.

-Svaki igrac koji hoce da udje u moju organizaciju bio bi detaljno ispitan i imati minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC). Ne bih dozvoljavao da ljudi u mojoj organizaciji budu toksicni,krse pravila grada i STROGO bi bilo kaznjivo nepostovanje ostalih clanova ove organizacije. Na ovaj nacin ce ROLEPLAY u organizaciji biti na boljem i vecem nivou

-Sto se tice turfa ubacio bih ljude koje imaju iskustva sa pucanjem i iskustva sa turfom u bliskoj proslost. Svako ce od clanova imati sanse da postane HC ali mora da je u organizaciji duzi vremenski period, da nije imao puno gresaka tokom rada i morace da zna da odrzava sve akcije poput: talacki, 24/7, gun store


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.Odrzavao bi sastanak 1/2 puta nedeljno sa svim clanovima gde bi oni pricali sta misle da bi trebali da promenimo u organizaciji. (Svako ce moci reci svoje misljenje)
2.Posle uspeso odradjenih akcije delio bih bonuse svim ljudima koji su ucestvovali
3.Svaki clan moje organizacije nece smeti biti toksican prema ostalim clanovima, u suprotnom dobice odma kick iz organizacije
4.Minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC) tako bi role play bio na vecem nivou
5.Clanovi organizacije bi morali biti ozbiljni na akcijama
6.Na akcija HC ce odredjivati gde ce da se rasporede ostali clanovi. (Manji rankovi ne bi smeli da rade na svoju ruku)
5.Svako ko zeli da udje u organizaciju bice detalnjo ispitan od strane HC
6.Pokusavao bih sklopiti dobre odnose sa ostalim crime organizacijama tako da bi nakada odrzavali akcije sa njima
7.Bilo bi ukupno 15 HC smatram da je to dovoljno za odrzavanje svih akcija


Rankovi:
1. Suspended
2. Lil Gangsta
3. Gangsta
4. Husler
5. Grafit Team
6. Grafit Team Leader
7. Dealer
8. Homie
9. Turfer
10. 0G
11. Consigliere
12. Co-Leader
13. Leader
 

Andrej Dele 37988

Player
Player
Joined
Apr 7, 2024
Messages
14
1. Vaše ime IRL: Lazar Tosic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-12h
5. Vaš Discord: karll1234
6. Vaše ingame ime: Karll Pluxury
7. Vaš ID: 41305

Dodatne informacije

1.Lider za Blood Street Gang


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Na serveru igram vise od godinu dana i bio sam u dosta crime organizacija u dosta njih sam bio veliki rank poput: Co-leader, Consigliere, OG... Znam kako da ROLEPLAY u mojoj organizaciji bude na vecem nivou i znam ucinim da akcije (poput: talacki, 24/7, gun store) budu na vecem ROLEPLAY nivou.

-Svaki igrac koji hoce da udje u moju organizaciju bio bi detaljno ispitan i imati minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC). Ne bih dozvoljavao da ljudi u mojoj organizaciji budu toksicni,krse pravila grada i STROGO bi bilo kaznjivo nepostovanje ostalih clanova ove organizacije. Na ovaj nacin ce ROLEPLAY u organizaciji biti na boljem i vecem nivou

-Sto se tice turfa ubacio bih ljude koje imaju iskustva sa pucanjem i iskustva sa turfom u bliskoj proslost. Svako ce od clanova imati sanse da postane HC ali mora da je u organizaciji duzi vremenski period, da nije imao puno gresaka tokom rada i morace da zna da odrzava sve akcije poput: talacki, 24/7, gun store


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.Odrzavao bi sastanak 1/2 puta nedeljno sa svim clanovima gde bi oni pricali sta misle da bi trebali da promenimo u organizaciji. (Svako ce moci reci svoje misljenje)
2.Posle uspeso odradjenih akcije delio bih bonuse svim ljudima koji su ucestvovali
3.Svaki clan moje organizacije nece smeti biti toksican prema ostalim clanovima, u suprotnom dobice odma kick iz organizacije
4.Minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC) tako bi role play bio na vecem nivou
5.Clanovi organizacije bi morali biti ozbiljni na akcijama
6.Na akcija HC ce odredjivati gde ce da se rasporede ostali clanovi. (Manji rankovi ne bi smeli da rade na svoju ruku)
5.Svako ko zeli da udje u organizaciju bice detalnjo ispitan od strane HC
6.Pokusavao bih sklopiti dobre odnose sa ostalim crime organizacijama tako da bi nakada odrzavali akcije sa njima
7.Bilo bi ukupno 15 HC smatram da je to dovoljno za odrzavanje svih akcija


Rankovi:
1. Suspended
2. Lil Gangsta
3. Gangsta
4. Husler
5. Grafit Team
6. Grafit Team Leader
7. Dealer
8. Homie
9. Turfer
10. 0G
11. Consigliere
12. Co-Leader
13. Leader
Uzimaj to sto pre!!!
 

Luka Pluxury

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
47
Top 5 stvari zasto Karll treba da bude leader:

1. Disciplinovan monak, zna sta znaci ozbiljnost, i vodio bi organizaciju pod jako velikim nadzorom.

2. NIJE TOXIC. Postuje svacija misljenja i saslusa svacije savete.

3. Odgovoran, pazi na svaku sitnicu da sve bude u redu.

4. Mrzi svadju, tako da bi bilo svadja na minimalnom nivou (ne bi bilo).

5. Nebitno
 
Top Bottom