Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Leader za The Bloods Streat Gang I Mladen Brutal

Djomla Inyahead

Valchiny on top
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
139
1. Vaše ime IRL: Mladen

2. Vaše godine: 14

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosek online po danu: 2-8h

5. Vaš Discord: magdaa9917

6. Vaše ime u igri: Mladen Brutal

7. Vaš ID : 33690

Dodatne informacije


1. Lider za.....Leader za The Bloods Streat Gang



2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1. Želeo bi se oprobati kao lider ove organizacije jer je jako volim i ovo mi je bila priva organizacija u kojoj sam bio.
2.2. Bili bi aktivni isli bi na svakave evente kao sto su Tajna, Napad na 24/7, Talačke itd... Davao bi bonuse posle dobro odigranih eventova.
2.3.Igram ovu igru vec dugo vreme i stalno sam u kriminalnim organizacijam i u nekim sam bio velik cin i imam iskustva.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Pokusao bih maksimalno da navodim svoje clanove da ne krse pravila svako prekrseno pravilo bi bilo kaznjeno Kicku ili rank down.
Organizovacu redovne događaje ili akcije posvećene RolePlay-u kako bi članovi imali priliku da unaprede svoje veštine i razviju zanimljive priče.
Nebi dozvolio svadjanje unutar organizacije, svako ko bi se svadjo bio bi kaznjen i odrzavo bi mir.
Ako bih neko bio aktivan dobio bi rank up i suprotno rank down.
Pokusao bi da sto vise ljudi ide na evente.
Za ulazak u organizaciju potrebno je da imas minimalno 10 godina (IC) i da se dobro znaju pravila servera.

Rankovi:

1. Supend
2. Novajlija
3. Crvena Beba
4. Mafijas
5 .Diler
6. Grafitero
7. Grafitero Daddy

8. Ubica
9. Turfer
10. Legenda
11. Crveni
12. Ghetto Daddy
13. Daddy
 
Top Bottom