Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

luka smithson

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
143
Informacije

1. Vaše ime IRL Luka
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona gmt +2
4. Prosjek online po danu 5-6h
5. Vaš Discord kodachetooo_more
6. Vaše ingame ime Diego Tekashi
7. Vaš ID 39652

Dodatne informacije

1. Lider za..... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
  • Strast prema ulozi i kulturi:
    • Razlog: "Imam duboko poštovanje i interes za kulturu i povijest Bloods street ganga."
    • Objašnjenje: "Istraživao sam njihovu povijest i načine funkcioniranja, što mi je pomoglo da razumijem njihov način života i pristup stvarima. Vjerujem da mogu autentično predstaviti tu kulturu u igri i pridonijeti njenoj autentičnosti."
  • Vođa s vizijom:
    • Razlog: "Imam jasnu viziju o tome kako želim voditi organizaciju."
    • Objašnjenje: "Moj plan uključuje stvaranje kohezivne i organizirane grupe koja se oslanja na timski rad i zajedništvo. Želim osigurati da svaki član ima priliku za rast i doprinos organizaciji, čime ćemo postati jedna od najutjecajnijih frakcija u igri."
  • Iskustvo i vještine vođenja:
    • Razlog: "Posjedujem prethodno iskustvo u vođenju frakcija u Roleplay okruženju."
    • Objašnjenje: "U prošlim ulogama sam vodio razne grupe i uvijek sam se trudio da svi članovi budu zadovoljni i motivirani. Moje vještine u organizaciji, komunikaciji i strateškom planiranju će pomoći Bloods street gangu da postane jači i utjecajniji."
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
  • Jasna pravila i očekivanja:
    • Savjet: Postavi jasna pravila i očekivanja za sve članove organizacije.
    • Objašnjenje: Ovo uključuje kodeks ponašanja, RP standarde, i pravila o tome kako se nositi s različitim situacijama u igri. Jasna pravila pomažu u održavanju dosljednosti i sprječavanju sukoba unutar organizacije.
  • Redovne treninge i vježbe:
    • Savjet: Organiziraj redovne treninge i RP vježbe.
    • Objašnjenje: Ovo može uključivati scenarije poput napada na teritorij, pregovora, i svakodnevnih situacija koje članovi mogu doživjeti. Treninzi pomažu članovima da se bolje pripreme za RP situacije i povećavaju timski rad.
  • Raznovrsni RP događaji:
    • Savjet: Kreiraj raznovrsne RP događaje koji uključuju različite aspekte kriminalnog života.
    • Objašnjenje: Ovi događaji mogu uključivati pljačke, pregovore s drugim frakcijama, planiranje i izvođenje velikih operacija, te unutarnje događaje poput regrutacije i ceremonija. Raznovrsni događaji održavaju interes i angažiranost članova.
  • Komunikacija i povratne informacije:
    • Savjet: Održavaj otvorenu komunikaciju s članovima i redovno traži povratne informacije.
    • Objašnjenje: Omogućavanje članovima da izraze svoje mišljenje i predlože poboljšanja pomaže u stvaranju pozitivne atmosfere i poboljšanju RP iskustva. Ovo također može pomoći u prepoznavanju problema i njihovom rješavanju na vrijeme.
  • Razvijanje priča i likova:
    • Savjet: Potakni članove da razvijaju svoje likove i priče.
    • Objašnjenje: Dobro razvijeni likovi i njihove osobne priče čine RP zanimljivijim i realističnijim. Potakni članove da stvaraju prošlosti za svoje likove, motive i ciljeve koji ih pokreću.
  • Suradnja s drugim frakcijama:
    • Savjet: Aktivno surađuj s drugim frakcijama unutar servera.
    • Objašnjenje: Ovo može uključivati saveze, sukobe, pregovore i druge interakcije koje obogaćuju RP iskustvo za sve sudionike. Suradnja s drugim frakcijama može dovesti do zanimljivih i dinamičnih situacija koje podižu kvalitetu RP-a.
  • Mentorstvo novih članova:
    • Savjet: Uspostavi sustav mentorstva za nove članove.
    • Objašnjenje: Iskusniji članovi mogu pomoći novim igračima da se lakše integriraju u organizaciju i razumiju njene RP standarde i očekivanja. Ovo također pomaže u izgradnji timskog duha i osjećaja zajedništva.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom