Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46956
Players nickname
Boro Berlusconi
Suspect ID
62889
Date of violation
Jul 25, 2024
Time of violation
12:23
Proofs
https://youtu.be/Xcf47U0yYbg?si=no6I_givg1HmOQ74

andew

Player
Player
Joined
Aug 21, 2023
Messages
31
Evo kako hapse na (Auto Pijaca) Nisam imao kod sebe nista, prodavao sam auto i cuo sam da ovaj lik pita mog drugara ID: 62614 za pasos.Ja sam ga pitao:
" A vi ste?
On nista nije reko nego samo mene pitao za pasos, Nema pancir a tu masku imaju svi i ja nosim takvu masku i mogu da glumim policijac a kako da znam da nije neki random lik koi glumi? Nije mi ni dao sansu da zatrazim legitimacija, kako sto se vidi reko sam sto bi dao pasos random ljudima zato sto video sam da je neki random lik koi nosi: Maska ( ko moze svako da nadze i nosi) Obican crn duks, obicne crne pantalone.

Radi vakvih stvari ljudi ne igraju grandrp predobar server, sve je top ali kad se ovo desava sve gubi smisla, nikakav rp samo oce da te uhapsi i da dobije vecu platu pa cak i nista da ne uradis nacice nacin.


Razgovarao sam sa adminon "Andelko Bakowskii" (ingame) i reko mi je da okacim za fail rp eto vidite i vi procenite, hvala i imajte lep dan Administracijo.
 

PinkiSvaba

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 12, 2023
Messages
51
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti
Dostavite POV od pocetka situacije
Rok 6h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom