Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23371
Players nickname
Elvis Valujev
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 25, 2024
Time
11:13
Proofs
https://imgur.com/a/RNOjzAj

Segaa

Player
Player
Joined
Oct 9, 2022
Messages
37
Napisao sam poruku adminu po imenu Mujo Simba 23/06/2023 da idem u ameriku i da menjam IP adresu tako je i bilo ali sam napisao takodje da ne znam kad cu se vratiti i da ce to biti sledeci put kad udjem u igru. Po mom misljenju tu se desio nesporazum jer sam ja mislio da necu morati da pisem poruku kad se vratim i da ce biti sve uredu.
Cim sam se vratio usao sam u igru i nakon sat vremena dobio sam ban za hakovanje. Zaista nikad nisam koristio nikakve citove i nikad nisam dobio prijavu da ih koristim jer i sam ne volim takve ljude niti sam imao na umu ista lose da uradim. Ostao mi je tvinki al se prestao da igram jer nisam imao zelju. Sada je opet imam i voleo bi da dobijem moj akaunt(ID: 32112) nazad. Kao sto sam rekao nisam imao nista lose na umu a vi kao administracija ste me vec jednom ispostovali kada ste mi vratili akaunt na kom sad igram koji je takodje banovan jer nisam znao da igram igricu jer je to bio sam pocetak mog igranja. Mogu da iznesem sve dokaze o putovanju a ispod cu da ostavim sliku mog i mujinog chat-a. Takodje mislim da admin nije nista kriv mislim da nije razumeo poruku jer je ja nisam lepoo napisao. Hvala unapred


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom