Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Neca Evil

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
9
1. Vaše ime IRL: Nemanja
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GTM-1
4. Prosjek online po danu: 8-12h
5. Vaš Discord: neca62368
6. Vaše ingame ime: Neca Evil
7. Vaš ID: 62368

Dodatne informacije

1. Lider za.... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Zelim biti lider ove specifične organizacije jer toliko sam iskusan kao lider i voleo BiH pomagati svakom kolegi u maksimalnom trudu.

- Zelim da radimo evente i da se družimo i da pomazemo jednim drugima.

- Zelim da vam kazem da ce organizacija biti u najvećoj brzini nece biti uspona ni padova al cemo davati sve od sebe.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Poboljsacemo roleplay tako sto cemo održavati sto vise evenata da ljudi mogu da se zabavljaju i nece biti cekanja za oglase svi ce biti pristojni ili ce dobiti warn/kick sve zavisi kako se bude ponasao.


Srecno svim kandidatima nadam se da cemo se druziti i hvala na čitanju aplikacije!!!
 

Neca Evil

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
9
1. Vaše ime IRL: Nemanja
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GTM-1
4. Prosjek online po danu: 8-12h
5. Vaš Discord: neca62368
6. Vaše ingame ime: Neca Evil
7. Vaš ID: 62368

Dodatne informacije

1. Lider za.... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Zelim biti lider ove specifične organizacije jer toliko sam iskusan kao lider i voleo BiH pomagati svakom kolegi u maksimalnom trudu.

- Zelim da radimo evente i da se družimo i da pomazemo jednim drugima.

- Zelim da vam kazem da ce organizacija biti u najvećoj brzini nece biti uspona ni padova al cemo davati sve od sebe.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Poboljsacemo roleplay tako sto cemo održavati sto vise evenata da ljudi mogu da se zabavljaju i nece biti cekanja za oglase svi ce biti pristojni ili ce dobiti warn/kick sve zavisi kako se bude ponasao.


Srecno svim kandidatima nadam se da cemo se druziti i hvala na čitanju aplikacije!!!
Slučajno sam napisao lider a ne Leader izvinjavam se
 
Top Bottom