Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Jovan Milosavljevic

Player
Player
Joined
Aug 5, 2023
Messages
80
Ime: Jovan Kangaroo.
Pol: Muski.
Starost: 24 godine
Rasa: belac
Nacionalnost: Srbin.
Mesto rođenja: Beograd.
Otac: Ivan.
Majka: Vesna.
Težina: 90 kg.
Visina: 195 cm.
Boja očiju: crna.
Boja kose: tamno braon.
Tetovaže: celo telo.
Prednosti: brz, snalazljiv, hrabar, dobar pucac, human covek...
Slabost: nestrpljiv, lukav, dvolican, ljut...


Životna priča: Moj zivot je zapoceo u jednom lepom gradu Beogradu. Tata mi je bio vodja taxija, a majka mu je pomagala. Sve je bilo lepo. stalno sam se druzio sa drugarima i rodbinom gde sam naucio dosta stvari, kao na primer: manire, biti dobar i human covek, itd. Sa 16 godina sam prvi put krenuo da pomazem tati u voznji taxija, gde sam naucio veoma dobro i vesto da vozim bilo kakve vrste automobila. Sve dok... Kada sam napunio 18 godina moj tata i ja smo bili na putu ka mojoj majci koja je bila u nasoj kuci i cekala nas. Mi smo se vracali sa puta nakon sto smo kupili novi luksuzni auto. Na auto putu smo primetili zastoj i u tom trenutku mi tata govori "Sine, odmah se sakri ispod sedista", nisam znao o cemu se radi samo sam cuo razbijanje prozora i neciji muski vrisak blizu mene. Veoma sam se uplasio kada sam video da je mom tati ostrim predmetom odsecen vrat. Vec je bilo kasno bio sam u suzama gledajuci svog tatu kako je umire. Nisam stigao da vidim kako su mi ubili tatu ali sam video kako iz kasete na suvozacevom mestu kradu novac. Lopovi su uhvaceni gde sam imao i sansu da pricam sa njima izmedju resetaka. Izvinili su se nekoliko puta ali mi to nista nije znacilo, tata je i ovako i onako vec bio mrtav. Kada je mama saznala na televiziji dobila je srcani udar dok sam ja davao izjavu u policiji i niko nije mogao da je spase. Sada u toj kuci drzim svoju familiju Laws i svoje ortake iz familije volim najvise na svetu. nakon svih mojih desavanja postao sam veoma hladan i krenuo u svet kriminala. Sada vec od 18 godine do 24 godine se bavim kriminalom i pucanjem, znaci vec 6 godina. Bavim se svakakvim vrstama kriminala, gde dosta volim da uzgajam kanabise na primer jer se prodaju za velike sume novca... Za to svo vreme sam veoma dobro i vesto naucio da rukujem svakakvim vrstama pusaka. Ovo je samo pocetak mog zivota gde ko zna sta ce se jos desiti u zivotu Jovana Kangara.


Ishodi:
1- Jovan moze voziti sva off-road auta po off-road mestima do 70 km/h.
2- Jovan moze koristiti svo oruzje: XXX, obojano i legalno.
3- Jovan moze ici 1 na 2 u zbog svoje vestine tokom dugog vremena kriminala i pucanja.
4- Jovan moze: pretrazivati, vezati, odvezati, pruzati pomoc, pricati na radio, staviti u auto, krasti gotovinu, uzeti sa poda sa pistoljem / revolverom / tejzerom u ruci.
5- Jovan moze pretrazivati, vezati, odvezati, staviti u auto, krasti gotovinu sa bilo koje strane da mu je zrtva okrenuta.
6- Jovan je kratak sa zivcima, gde mu treba samo jedan razlog da ubije nekog. (Postovacu pravilo PG.)
7- Jovan moze koristiti: Heavy sniper, heavy shotgun i strojnice (LMG).
 

Niko Salamancaa

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1,173
Biografija PRIHVACENA
Pripazite na pravilo PG
6- Jovan je kratak sa zivcima, gde mu treba samo jedan razlog da ubije nekog. (Postovacu pravilo PG.) - Jasno je pravilo G.P 6.15
U slucaju krsenja server pravila biografija se ODBIJA.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom