Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
47548
Players nickname
Vitaly_Mikhailov
Suspect ID
12660,35834,57710
Date of violation
Jul 25, 2024
Time of violation
23:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=JMncti5NT30

Vitaly Mikhailov

Player
Player
Joined
Aug 22, 2023
Messages
57
Dobar dan,da pocnem sa objasnjavanjem sa prekrsajima:

MG - nemaju niti jednu mogucnost da lociraju lice koje je trazeno od strane drzave (Ima samo FIB).Usli su u dvoriste MOJE familije gde znaju OC informacijom koju je 35834 dao.

6.15 - tejzaju me dok imam pusku na glavi u ruci,ubijaju me dok nisu odbrojali.12669 vadi pusku dok sam pod tejzom.

Fear RP: 12669,se ne plasi puske na glavi i pocinje da broji dok me 35834 tejza pusku na glavi.

Fail RP: Upad u familijarno dvoriste gde se uopste nisam nalazio kao da je racija bez naloga.

ID-evi LSPD-a: 12669,57710,35834
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,001
Svako tvoje hapsenje završi na forumu jer se ne možeš pomiriti sa cinjenicom da si izgubio RP i da ne možeš uvijek izaci kao pobjednik.

U ovoj situaciji nijedan sluzbenik nije prekršio pravilo, ti si taj koji MG-a na discordu i koji ulazi s puškom na sve nas, dok tvoji prijatelji nemaju puške, praviš Fear RP, brojiš policiji kao bandit bez razloga i bez da ih pitaš šta je bilo i kako vam možemo pomoci. Fear ne postoji 1vs1 a ovdje si ti imao samo pušku na nekoliko nas koji smo imali oruzje i pancire.

Prilikom ulaska automatski si prekrsio član kaznenog zakonika 3.5+3.9 a da si bio normalan dao pasoš odlezao bi samo 15 mjeseci.

Sve u svemu zadovoljan sam akcijom policijskih sluzbenika i dobili smo pohvale od Rame Isaka

Pozz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom