Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12669
Players nickname
Denza Washiington
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Jul 25, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/767601/#post-2712722

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,081
Pozdrav, zamolit cu vas da detaljno pogledate situaciju na žalbi i moje objasnjenje o nastaloj situaciji

Danas je bila žalba na forumu na moju organizaciju, objasnit cu vam sta se desilo

Imali smo lice trazeno od strane drzave, na pd-u smo trazili i non stop se nalazio na istoj lokaciji, pretrazivali smo kucu po kucu u tom parametru i ostala je ova zadnja kuca, dosli smo tamo pretrazili oblast i nikog nije bilo, kad smo krenuli da idemo i da se pakujemo u vozilu nepoznata lica trcali su prema nama i jedan od njih je drzao pusku uperio prema nama i brojao nam, u tom trenutku izdajem uslov i brojim i ja, medjutim kolega je tejzao lice, nije trebao ali ga je tejzao znam da je Mujo davno rekao da ako neko prema nama uperi oruzje a mi izvadimo tejzer da to tako ne moze i da je to FailRp naravno nema logike da mi nekog tejzamo dok neko drzi oruzje, ali eto kolega ga je tejzao, ali Allen Sikter to nije vidio kao prekrsaj, iako se to kaznjavalo ranije i kaznjava se i sad, medjutim ja sam svoje brojanje zavrsio i onesvjestio lice, jer to lice ima kod sebe oruzje i vec nam je prijetilo, radi se o tome sto od kud ja znam sta ce biti kad se ustane i da li ce povrijediti ili raniti nekog sluzbenika, policija ne treba davati takvu prednost u ovakvim slucajevima jer se dovodi onda opasnost civila i samih sluzbenika, onda jos jedna zanimljiva stvar da dok je lice bilo u animaciji tejzanja njemu je puska konstantno bila u rukama, a ja koji sam admin senior bio, ja nikada nisam znao da lice mogu vezati sa puskom, jer skriptom njemu prilikom tejzanja ne ispada oruzje nego stoji njemu u rukama, i da sam lice vezao, bilo bi ej vezao si ga sa puskom u ruci to ti je PG, od kuratora svog maloprije cujem kao mogao sam ga vezati, promijenilo se pravilo nedavno, nego medjutim od kud ja znam da sam ga mogao vezati, jer Mujo prije toga nije moglo, od kud sam ja znao da mogu i da necu dobiti za PG, nisam Mujo htio da rizikujem, vodio sam se pravilima servera da ne bi nesto prekrsio, jer kao sto navodim ovaj je vec bio uperio u nas pusku, htio je da puca, brojao je od kud znam hoce li opet pucati kad ustane, a isto tako nismo sami, tu oko nas jos 3 lica ima koje ne poznajemo, ne znam ja sta se moze desiti.


Isto tako sadasnji moj kurator je u vise navrata mene ubijedjivao u pogresne stvari, kako trebam nesto da radim a ustvari to je pogresno i nisu male stvari nego ozbiljnije, a to Mujo zna, jer se njemu obracao za takve stvari, barem je meni rekao da je dobio potvrdu od šefa.

Isto tako da napomenem, ja koji vodim organizaciju LSPD, ne zelim da sjedim u stanici, i govorim svojim ljudima da sjede i da pravim neaktivnu organizaciju koja nista ne radi, ja sam u dosadasnjem radu mnogo toga ucinio, mnogo sati nisam spavao i mnogo vremena sam odvojio da se policija prikaze u svjetlu kakvom treba da bude, zelim da nesto rade, da prave rp, da se bave redovnim aktivnostima i da jednostavno rade ono sto im nudi organizacija i mogucnosti. Mene pojedinci pitaju zasto radis i zasto sam sebi pravim problem, ja ako nesto pogrijesim zelim i da odgovaram medjutim kada vidim nepravdu zelim to da ispravim.



Isti ovi ljudi i ova familija je bila prosli put kad su me kacili za toksicnost kad je Allen ulazio na discord da mu Lyn Zuyev ID 526 Sheruje screen, pa kada je moj kurator govorio "kaci kaci ovo je disband" pa na kraju odbijena zalba.

Ja sam morao sve detaljno da vam objasnim, nadam se da cete i vi uzeti u obzir ovo sto sam naveo da lice kada je tejzano njemu skriptom ne ispada oruzje nego samo kada je onesvjesceno, medjutim meni moj kurator kaze mogao si ga vezati, pa sacekajte zar nije PG u svakoj situaciji isti ? Kako lice na ulici ne mogu da vežem kada stoji, a kada lezi i kada je tejzano onda mogu, ne razumijem ovu odluku, ako ta ista puska to jest dok je u ruci puska ne moze da se veze kakva je onda razlika dok neko lezi ili dok neko stoji, PG je jasan i tu nema zamjerki. Da je lice reklo predajem se stanite dignut cu ruke a ja ga ipak ispucam onda je to G.P.6.15, medjutim to igrac nije uradio i ta situacija se nije desila da bi ja dobio za G.P.6.15

Isto tako, postujuci server pravila i prateci ista, mozemo zakljuciti da postoji pravilo drzave koje glasi,
5.3 LSPD/SAHP/FIB mogao bi koristiti oružje ako to zahtijeva situacija u kojoj se igra uloga.

Ova situacija i uloga je zahtjevala oruzje, prema sluzbeniku se uperilo oruzje i brojalo je da ce direktno napasti na njegov zivot, ali ajde, opet brojimo, da ne bi bilo nismo ispostovali G.P.6.15.

Onda imamo i mog kuratora gdje je davno kad je bio admin napisao da cak policija moze pucati ukoliko im neko samo broji, da oni mogu upotrijebiti vatreno oruzje, evo slika ispod i link gdje odgovorio na tu zalbu


Tako da sve u svemu smatram da je admin donio pogresnu odluku i nije zakljucio zalbu onako kako je trebalo po pravilima servera, isto tako nije napisao u svom odgovoru na zalbi zasto je organizacija LSPD dobila warn, to jest, da je ID 12669 prekrsio 6.15 i da ce biti upozorena organitacija​
 
Last edited:

Vitaly Mikhailov

Player
Player
Joined
Aug 22, 2023
Messages
68
Pošto opet vidim da lažeš Administraciju jer niko sem FIB-a ne može da locira traženo lice od strane države,server ne dozvoljava.

Tražite duži POV kako zna da sam u dvorištu neformalne familije?

Gde je kazna za FearRP? Držim ti pušku na glavi i brojim a ti trcis sklanjas tejzer i vadiš šotku.

FailRP- koja je svrha racija na familiju ako možete ovako svuda da upadate?!

Smešno :))
 

Aleksa Wolf

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
50
ako kazes da si isao od kuce do kuce, u tvom povu se vidi marker da si oznacio kucu do, a ne vidi se parametar gde je trazeno lice (to moze samo fib) otisao ravno do nase, takodje si prekrsio i RP2WIN dok je lice tejzano ti ga pucas dok ga nisi ubio to bi trebalo da znas :).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom