Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
128
Informacije

1. Vaše ime IRL Bruno
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 15h+
5. Vaš Discord ivan_sivi
6. Vaše ingame ime LiL Sivi
7. Vaš ID 80

Dodatne informacije

1. Lider za..... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Smatram da je LifeInvader ključna organizacija za normalno i efikasno funkcioniranje RolePlay zajednice. Ova organizacija zahtijeva lidera koji razumije njene ciljeve, potrebe i načine pružanja usluga građanima.

Iskustvo u organizaciji:​

Proveo sam većinu svog vremena na serveru radeći za LifeInvader, sudjelovao sam kod svih lidera, uključujući i kao zamjenik, te sam napisao preko 43,000 oglasa. Moje iskustvo obuhvaća pisanje oglasa, novinskih članaka, organiziranje Talent Show-a i raznih drugih evenata. Poznajem sve aspekte funkcioniranja organizacije i uvjeren sam da mogu doprinijeti njenom daljnjem razvoju i prepoznatljivosti.

Organizacija rada:​

Rad u LifeInvaderu podijelio bih na tri tima:

  1. Upravljački tim: Direktor, zamjenik i pomoćnici koji bi održavali red unutar organizacije, rješavali žalbe i provodili intervjue s novim kandidatima.
  2. CityNews tim: Radnici zaduženi za pisanje novinskih članaka, reportaža i intervjua.
  3. Tim za oglase: Članovi zaduženi isključivo za pisanje oglasa, uz mogućnost sudjelovanja u drugim aktivnostima po želji.
Svaki tim bi imao jasno definirane zadatke i bonuse za obavljeni posao, poput novčanih nagrada za napisane oglase, članke i realizirane evente.

Bonusi i nagrađivanje:​

Pratio bih aktivnost svih članova i bilježio njihove zasluge. Na temelju tih informacija, zajedno s zamjenikom i pomoćnicima, odlučivali bismo o nagradama i priznanjima za istaknute članove.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  1. Svi članovi bi morali poštovati pravila i upute nadređenih.
  2. Novi članovi bi prolazili detaljne provjere kako bi se osiguralo da su sposobni doprinositi RolePlay-u.
  3. Greške bi se tolerirale samo u ograničenoj mjeri, uz stroge sankcije za ozbiljne prekršaje.
  4. Redoviti eventi i novinski članci bili bi obavezni kako bi se održala aktivnost i zanimljivost organizacije.
  5. Vikendima bi se organizirali posebni programi poput gradskog dnevnika ili kvizova znanja o povijesti grada.
  6. Građanima bi se omogućilo da sudjeluju u određivanju cijena oglasa.
  7. Osigurao bih suradnju s drugim organizacijama poput FIB-a i PD-a kako bi se poboljšala koordinacija i zajednički eventi.
  8. Uvijek bih inzistirao na profesionalnosti, službenom ponašanju i izbjegavanju toksičnosti unutar organizacije.
  9. Zapošljavanje novih članova bilo bi organizirano na tjednoj bazi kako bi se osigurala stalna svježina i dovoljan broj radnika.
Vjerujem da sa svojim iskustvom i vizijom mogu doprineti daljem razvoju i uspjehu LifeInvadera.


HVALA NA ČITANJU MOJE APLIKACIJE I SVIM OSTALIMA SRETNO!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom